Курс з ультразвукової діагностики промислового обладнання

Курс з ультразвукової діагностики промислового обладнання

08.11.2021


Курс з ультразвукової діагностики обладнання для фахівців Технічного центру Галпідшипник

Днями всі фахівці Технічного центру Галпідшипник пройшли поглиблений курс з ультразвукової діагностики від SDT Ultrasound Solutions – бельгійського виробника ультразвукового обладнання для промислового моніторингу.


Наші досвідчені спеціалісти в галузі вібродіагностики під керівництвом професійного тренера з Бельгії вивчали основи ультразвукового дослідження та набували практичних навичок використання ультразвукового обладнання, яке компанія Галпідшипник придбала для власного Технічного центру. Окрема увага була приділена інноваційному ультразвуковому пристрою LubExpert – комплексній інтелектуальній системі для управління процесом змащування та моніторингу стану обладнання.


За результатами фінального іспиту всі слухачі курсу отримали Сертифікат інспектора з ультразвукової діагностики (промислове обладнання) – Рівень 1.


«Чудова, досвідчена та мотивована команда» - так відгукнувся про спеціалістів нашого Технічного центру Харіс Тробрадовіч — Front Line Manager компанії SDT Ultrasound Solutions, інженер з надійності обладнання, сертифікований інструктор з ультразвукової та вібродіагностики.


Наші колеги теж високо оцінили як сам навчальний курс, так і потенціал ультразвукової діагностики як інструменту для раннього виявлення порушень в роботі обладнання та підвищення його надійності в цілому:


  • «Я вдячний Харісу за його непохитне бажання доносити філософію ультразвукової діагностики, змінювати та покращувати культуру та принципи роботи на виробництві», — Олексій, фахівець з неруйнівного контролю, Київ
  • «Ультразвукова діагностика – це ціла екосистема, в якій процес моніторингу спирається на знання, досвід та, як наслідок, логіку подальших дій», — Юрій, фахівець з неруйнівного контролю, Одеса

Також тренер та наші фахівці встигли спільно відвідати декілька підприємств, де на практиці, «в польових умовах» було продемонстровано можливості мультифункціонального портативного пристрою SDT 340 та комплексної системи для моніторингу та керування процесом змащування LubExpert.


За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.


Більше про діагностичне обладнання SDT Ultrasound Solutions


Більше інформації про компанію SDT Ultrasound Solutions читайте тут

Повернутись до новин