Нам - 25 !!!

Нам - 25 !!!

16.03.2018

ТД «Галпідшипник» 25 років

25 років для людини - чудовий вік: ти вже освічений і досить розумний. Можливо, в деяких питаннях тобі не вистачає мудрості та витримки, але все з лишком перекривають твої молодість і енергія. Сповнений зухвалих планів і відчуваючи в собі сили для їх реалізації, ти не допускаєш навіть думки, що щось тобі не до снаги.

Приблизно так відчуваємо себе і ми, переступивши поріг свого 25-річчя. Звичайно, є деякі поправки, але всі вони на нашу користь: так, не дивлячись на те, що багато вже досягнуто і компанія займає заслужене місце в своїй сфері, ми не поспішаємо спочивати на лаврах і все так само сміливо дивимося в майбутнє, ставимо нові цілі і передчуваємо смак нових перемог. Проте, до свого 25-річчя ми також встигли зібрати безцінний досвід і переплавити його в ту мудрість, якої так не вистачає молодій людині в її 25... Ми добре пам'ятаємо, як не просто було починати бізнес в непередбачувані 90-і, як сильно вдарили по всім нам кризи 2008-го і 2014-го. Ми також встигли добре відчути на собі - що таке недобросовісна конкуренція і як, часом, буває не просто, коли ви для себе вирішили грати по-чесному і не зраджуєте своїм принципам. Не прості це були уроки, але ми їх пройшли, зробили висновки і, без сумнівів, стали ще сильнішими.

І сьогодні ми хочемо подякувати всім тим, без кого цього б не було: нашим вимогливим клієнтам - за те, що не готові задовольнятися меншим. Нашим надійним партнерам - за те, що на них можна покластися. І навіть нашим конкурентам - за те, що «дихають у потилицю» і не дозволяють зупинятися ні на мить. Але перш за все ми хочемо подякувати нашій крутій команді - і тим, хто з нами всі ці 25 років, і тим, хто тільки приєднався до нас. Всі разом ми - та сила, яка змушує цей Підшипник крутитися!

За наступні 25!

Повернутись до новин