Linkedin Youtube

Нова гістерезисна муфта KTR MINEX-H - безконтактний захист від перевантаження

Нова гістерезисна муфта KTR MINEX-H - безконтактний захист від перевантаження

28.07.2020

Новини партнерів

KTR розробив муфту MINEX-H, яка є хорошою альтернативою класичним запобіжним муфтам. Вона передає крутний момент безконтактно за допомогою дії магнітних сил, а у разі виникнення перевантаження - обмежує крутний момент, не піддаючись зносу. Також, муфта може використовуватися в якості гальма.


Гістерезисна муфта KTR MINEX-H

MINEX-H - це постійно-магнітна гістерезисна муфта, що передає крутний момент синхронно і безконтактно за допомогою магнітних сил, що виникають між внутрішнім і зовнішнім роторами муфти. Особливістю нової муфти MINEX-H є вбудований захист від перевантаження: коли крутний момент перевищує визначений показник - муфта проковзує, тим самим забезпечуючи безконтактне обмеження крутного моменту. Відносна швидкість між ведучою та веденою сторонами, яка виникає при цьому, а також полярність гістерезисного матеріалу, що постійно змінюється, призводять до нагрівання матеріалу. Крутний момент, який утримується для захисту від перевантаження, залишається сталим, але зі зростанням відносної швидкості та пов'язаними з цим втратами на вихреві струми може трохи збільшуватися.


Також муфта MINEX-H може використовуватися як гальмо в тих системах, де має місце постійне ковзання. У цьому випадку одна сторона ротора фіксується, а інша - обмежує встановлену силу на розрив.


Внутрішній ротор MINEX-H - це втулка з нержавіючої сталі, на якій розташовані нікельовані постійні магніти. Зовнішній ротор складається з алюмінієвого корпусу, на якому розташовані гістерезисні кільця. В даний час нова серія доступна в трьох розмірах -для захисту від перевантаження на рівні від 1,2 до 6 Нм та з максимальною швидкістю 1800 об/хв.


Основні сфери застосування гістерезисної муфти – там, де рух відбувається на малих швидкостях з частим або постійним ковзанням. На приклад: лінії розливу, роликові конвеєри, приводи намотувальних та розмотувальних машин, медичне обладнання тощо.


Більше про магнітні муфти дивіться тут.

Повернутись до новин