Моніторинг стану змащення підшипників за допомогою ультразвуку

Подовжуйте тривалість експлуатації ваших підшипників
за допомогою ультразвукового моніторингу стану змащенняНавіщо підшипникам мастило


Протягом 4000 років ми змащуємо наше обладнання і деталі, що обертаються, щоб підвищити їх ефективність, надійність і термін служби. Правильне змащування підшипників зводить до мінімуму контакт поверхонь, зменшуючи небажане тертя, надмірне нагрівання, контакт металу з металом і знос.

Мастило захищає не тільки кулькові і роликові підшипники від самих себе, зменшуючи тертя, але й також від корозії і чужорідних елементів. Консистентне мастило є кращим рішенням для застосування в промисловості, оскільки його легко вносити і воно забезпечує корпусу підшипника додатковий захист від потрапляння забруднення.

Але при цьому більше 40 % випадків передчасного виходу з ладу підшипників пов'язані якраз з їх змащуванням: неправильним вибором мастильного матеріалу, кількості мастила, інтервалів змащення, а також з потраплянням забруднень і деградацією мастила.Уникайте цих трьох поширених помилок в програмі змащення підшипників


  • Помилка №1: змащування за календарем
    На потребу підшипника в мастилі впливає безліч параметрів (навантаження, навколишнє середовище, температура тощо). І дуже важливо враховувати всі ці чинники, а не тільки календарний аспект, визначений за теоретичними розрахунками. Іншими словами – варто відштовхуватися від реального стану підшипника і змащувати його тоді, коли на це вказує зміна рівня тертя.

  • Помилка №2: надмірне або недостатнє змащування
    Використання занадто великої або недостатньої кількості мастила призводить до зносу або передчасного виходу з ладу підшипника. У першому випадку — через підвищену температуру і тертя, у другому — через контакт металу з металом, що через деякий час викликає заклинювання підшипника.

  • Помилка №3: перевірка «на слух»
    Просте прослуховування без вимірювань і записів, безумовно, дуже суб'єктивне і не може бути рекомендовано. Тільки порівняльний аналіз стану підшипника до і після змащення дійсно об'єктивний.Навіщо потрібен ультразвук для правильного змащування підшипників


Ультразвук — найкраща технологія моніторингу стану для виявлення тертя, ударів і турбулентності. Основна мета мастила — зменшити небажане тертя і контакт металу з металом. Ультразвук може виявити підвищений рівень тертя в результаті занадто великої або занадто малої кількості мастила.

З ультразвуковими рішеннями SDT ви можете не тільки чути шум, але і виявляти ультразвукові хвилі, які випромінюють ваші підшипники. Ця інформація допоможе вам виявляти несправності і змащувати або замінювати підшипники ДО ТОГО, як ваше обладнання вийде з ладу.


Дивіться коротке відео про те, як просто і точно визначити оптимальну кількість мастила, необхідну для внесення в підшипник – за допомогою простого ультразвукового аналізатора SDT LubeChecker:
Як визначити, коли підшипник потребує змащення


Проведення вимірювань за допомогою ультразвукового пристрою — кращий і найпростіший спосіб визначити, коли вашим підшипникам потрібне повторне змащування. Виявлення змін в дБ - це перша ознака того, що ваш підшипник вимагає деякого обслуговування. Але щоб виявити таку зміну, спершу потрібно встановити базовий рівень - як точку відліку.Як правильно змащувати підшипники, не допускаючи надмірного або недостатнього змащування


Єдиний спосіб дізнатися, чи потребує підшипник змащування — контролювати його стан за допомогою ультразвукового приладу. Адже з часом мастило підшипника розкладається і рівень тертя збільшується. Все це можна виявити за допомогою ультразвуку і вчасно внести мастило в підшипник, не допускаючи його виходу з ладу.

Ультразвуковий пристрій дозволяє користувачам ретельно контролювати стан підшипника під час змащування. Для цього в їх розпорядженні як звукові, так і візуальні представлення рівня децибел підшипників. У міру додавання мастила в підшипник рівень децибел буде зменшуватися. Сигналом про те, що ви досягли оптимального рівня змащування буде виявлення невеликого зростання рівня дБ.Обирайте найкращий для вашого обладнання ультразвуковий пристрій для контролю за змащуванням:


LUBExpert – комплексне ультразвукове рішення для управління програмою змащування

Ультразвукове рішення LUBExpert для точного та своєчасного змащування підшипників - SDT - Брошура - 2021 - (Укр) - 0,3 Мб

LubeChecker – ультразвуковий аналізатор для точного і своєчасного змащення підшипників

Ультразвуковий аналізатор LubeChecker - SDT - Брошура - (Укр) - 0,3 МбБудь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку