Ультразвуковий Моніторинг стану клапанів і запірної арматури

Коли ваші клапани закриті, чи дійсно вони закриті?
Як виявити витік клапана?Виявляйте витоки і засмічення клапанів, підтримуйте постійність потоку, запобігайте втратам


Клапани відіграють вирішальну роль в транспортуванні газу, нафти і води по вашому підприємству. Вони запускають і зупиняють потік, одночасно запобігаючи зворотному руху і регулюючи потік і тиск.

Їх можна знайти сотнями і навіть тисячами на великих об'єктах - у виробництві сталі, целюлози, продуктів харчування та фармацевтики, а також на інших промислових об'єктах. І відмова або протікання клапанів призводить не лише до втрати енергії і зниження якості продукції, але також до потенційного простою.

Не залежно від того, чи то внутрішні, чи то зовнішні витоки, або проблеми з регулюванням потоку, протікання клапана є загрозою для виробничих процесів. За допомогою ультразвуку можна швидко виявити несправні клапани, вказати на них і відремонтувати - щоб уникнути зниження продуктивності.


Дивіться відео – як швидко, зручно та точно перевірити функціональність клапанів за допомогою ультразвукового аналізатора SDT TRAPChecker:Обирайте найкращий для ваших умов ультразвуковий пристрій для моніторингу стану клапанів та запірної арматури:


Ультразвуковий портативний аналізатор SDT 340: основні характеристики

Портативний аналізатор ультразвуку та вібрації SDT 340 - SDT - Брошура - 2021 - (Укр) - 0,3 Мб

TrapChecker – ультразвуковий прилад для діагностики вловлювачів конденсату

Ультразвуковий діагностичний прилад для перевірки стану конденсатовідвідників TrapChecker - SDT - Брошура - (Укр) - 0,4 Мб

Vigilant – стаціонарний пристрій для онлайн-моніторингу стану обладнання

Стаціонарна система онлайн-моніторингу стану обладнання Vigilant - SDT - Брошура - (Укр) - 0,4 Мб


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку