Modutech – модульні стрічки та пластинчасті ланцюги для надійного транспортування

Modutech – модульні стрічки та пластинчасті ланцюги для надійного транспортування

11.01.2021

Modutech – модульні стрічки та пластинчасті ланцюги

Компанія Галпідшипник рада повідомити про можливість поставки модульних стрічок Modutech - турецького виробника, що використовується в більше ніж 40 країнах світу.


Як постачальник конвеєрних комплектуючих, ми вже тривалий час спостерігаємо запит на модульні стрічки, які б були більш зваженою по ціні альтернативою високовартісним рішенням відомих брендів. В пошуках виробника, який би зміг відповідати очікуванням наших клієнтів як по ціні, так і по якості, ми опрацювали велику кількість варіантів і переконані, що Modutech - це той виробник, який здатен створити хорошу конкуренцію іншим брендам модульних стрічок в середньому та вищому ціновому сегменті.


Modutech – модульні стрічки та пластинчасті ланцюги

В першу чергу Modutech спеціалізується на рішеннях для харчової промисловості. В їх асортименті великий вибір модульних стрічок для транспортування фруктів та овочів, м’яса та птиці, хлібобулочних та макаронних виробів, пляшок, консервів, гофротари та ін. Ті зі стрічок, для яких передбачено безпосередній контакт з продуктами харчування, сертифіковані і відповідають стандартам FDA і ЄС. Також, Modutech виробляє і пластинчасті ланцюги.


Modutech – модульні стрічки та пластинчасті ланцюги

Модульні стрічки Modutech взаємозамінні з продукцією більшості виробників, які присутні на ринку. Тому протестувати їх в роботі і переконатися, що це дійсно вартий уваги варіант - абсолютно просто. Якщо ви знаєте маркування потрібної вам стрічки – ми підберемо вам аналог. Якщо ви ще не визначились з типом стрічки – зверніться до нас і наші фахівці допоможуть підібрати оптимальне рішення, що підійде до конкретно ваших виробничих умов.


Звертайтесь – будемо раді співпраці!


Більше про компанію Modutech

Повернутись до новин