Модульні стрічки для конвеєра

Модульні стрічки Uni, Ave, Modutech

Компанія Галпідшипник є офіційним дистриб’ютором в Україні модульних стрічок трьох брендів – Uni (раніше - Uni-chains), AVE (обидва входять до складу Ammeraal Beltech) та Modutech.

Бренди Uni та AVE пропонують продукцію преміум-класу. Серед їх клієнтів: Grundfos, Marel, Hans Jensen Engineering, Maskinfabrikken Hillerslev та багато інших. Компанія Modutech - постачає свою продукцію в більш ніж 45 країн світу та пропонує більш демократичну продукцію. Така комбінація виробників дає нам можливість підбирати для наших клієнтів оптимальні рішення, які б вирішували виробничі задачі наших клієнтів найбільш ефективним чином та при цьому - в рамках бюджету.

Детальніше про бренди модульних стрічок, які ми пропонуємо:


Модульні стрічки Uni, Ave
Модульні стрічки Modutech


Завдяки своїй модульній конструкції та матеріалам, модульні стрічки відрізняються особливою довговічністю, хорошою гнучкістю та ефективністю. З кожним роком вони все більше і більше використовуються виробниками обладнання для харчової промисловості. В першу чергу це пов’язано з легкістю демонтажу модульних стрічок та доступу до їх нижньої поверхні та самого конвеєра – що суттєва спрощує процес очистки та дотримання вимог по гігієні – наріжного каменю в харчовому виробництві.

Також модульні стрічки якісно відрізняються від синтетичних своїм жорстким приводом, а відтак – і точним та вивіреним рухом стрічки без потреби в надмірному натягу.

Ну і чи не найперша перевага, яку спадає на думку при обговоренні переваг модульних стрічок – це їх модульна конструкція. Це не лише спрощує ремонт стрічки, але й дозволяє використовувати різні комбінації аксесуарів – штовхачів, бортів: змінювати їх положення, прибирати, додавати, замінювати на нові – не змінюючи саму стрічку.

Відповідно до потреб вашого виробництва, наші фахівці підберуть та запропонують оптимальну модульну стрічку – пряму чи поворотну, з відповідним кроком, з оптимальною текстурою та рівнем відкритості поверхні, для висхідного, низхідного чи горизонтального транспортування, з харчовим допуском чи без нього, з необхідного матеріалу (головним чином – ацетал, поліпропілен, поліетилен, але можуть бути і інші - визначають температурні допуски та міцність стрічки), та з потрібними характеристиками, як то: вантажопідйомність, стійкість до стирання та подряпин тощо.

Також, для прогнозованої та якісної роботи вашої модульної стрічки та конвеєра в цілому ми наполегливо рекомендуємо чітко дотримуватися рекомендацій виробника щодо кількості та розміщення зірочок. Будь-яке рішення, яке ми пропонуємо, ми можемо укомплектувати необхідними аксесуарами: зірочками, а для визначених серій – штовхачами, захисними боковинами, шкребками.

Фахівці компанії Галпідшипник мають необхідні знання, досвід та доступ баз данних виробників, що дозволяють їм враховувати всі найменші нюанси застосування модульних стрічок та підбирати оптимальні варіанти. Будь ласка – звертайтесь! Ми з радістю допоможемо зробити ваш конвеєр більш надійним, в виробництво – ефективнішим!Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт