Модернізація цеху по порізці та з’єднуванню транспортерних стрічок

Модернізація цеху по порізці та з’єднуванню транспортерних стрічок

04.05.2022

Нове обладнання для цеху з порізки та стикування транспортерних стрічок

Наприкінці 2021 року компанія Галпідшипник активно інвестувала в модернізацію свого Цеху по порізці та з’єднуванню (стикуванню) транспортерних стрічок та пласких ременів. І сьогодні ми, нарешті, можемо розказати про результати.


В рамках модернізації було оновлено існуюче та придбано нове додаткове обладнання:


  • станок для пробивання країв стрічки – для її подальшого з’єднання
  • станок для поздовжньої порізки транспортерної стрічки
  • розшаровувач стрічки
  • зачисний станок для пасів

Все це обладнання дозволить максимально якісно готувати транспортерні стрічки чи пласкі ремені до етапу їх з’єднання/стикування. В кінцевому результаті це покращить їх експлуатаційні характеристики, зокрема підвищить стійкість до розривів.


Порізочний прес для країв стрічки


Особливо потужно на фоні всіх новинок виглядає новий автоматизований пневматичний станок для пробивання країв стрічки. Цей сучасний і точний інструмент призначений для якісної вирубки країв стрічки товщиною до 8 мм і шириною до 2000 мм. Він укомплектований чотирма змінними лезами, які дозволяють зробити зріз необхідної конфігурації:


  • 80х10 (довжина х крок), під кутом 90°
  • 120х15, під кутом 90°
  • 50х20, під кутом 90°
  • 80х10, під кутом 70°

Також доступні два варіанти виконання:


  • тип FS - класичний «хвіст ластівки»
  • тип FOF - ступінчата порізка з попереднім розшаруванням

Станок для пробивання країв стрічки

Важливою особливістю нового порізочного пресу є можливість, за потреби, робити з’єднувальний шов під кутом в 70°. Таке з’єднання під кутом дозволяє зробити шов (який, по суті, є найслабкішою частиною стрічки) значно міцнішим. Це досягається шляхом кращого розподілення навантаження за рахунок більшої довжини шову та поступового, а не одномоментного, проходження ділянки зі швом по барабану.


І хоча в процесі порізки стрічки під кутом витрати матеріалу дещо збільшуються - це не суттєвий недолік, коли мова йде про необхідність у підвищенні міцності шва транспортерної стрічки.


Обладнання для поздовжньої порізки транспортерної стрічки


Незамінна річ для дотримання точної геометрії транспортерної стрічки, що виготовляється. Особливо актуальне, коли мова йде про стрічки великої довжини:


Станок для поздовжної порізки стрічки

Розшаровувач транспортерної стрічки


Це обладнання незамінне у тих випадках, коли передбачається пошарова ступінчата стиковка стрічки (тип FOF). В такому разі краї кожного шару стрічки пробиваються і з‘єднуються окремо – так, щоб шви на окремих шарах не накладались один на одного. Такий підхід дозволяє розподілити навантаження на місце з’єднання стрічки і, таким чином, зробити її більш міцною:


Розшаровувач конвеєрної стрічки

Ось як коментує рішення про оновлення обладнання Цеху директор компанії Галпідшипник Олександр Тільман:


«Цех по порізці та з’єднанню стрічок і пасів був створений в 2012 році - і саме тоді було закуплено основну частину обладнання. Звісно, 10 років для такого обладнання, яке ми завжди вчасно обслуговуємо, це не термін. Проте морально воно дещо застаріло, а завантаженість цеху, навпаки, зросла. Тож в 2021 році було прийнято рішення інвестувати у нове обладнання. Переконані, що це ще більше підсилить нашу позицію надійного постачальника транспортерних стрічок і дозволить нашим клієнтам отримувати необхідні їм конвеєрні стрічки та ремені ще швидше».


Більше про можливості нашого Цеху по порізці і поклейці читайте тут.

Детальніше про асортимент транспортерних стрічок, який ми пропонуємо.

Повернутись до новин