Запрошуємо відвідати наш стенд на XVIII Міжнародному Промисловому Форумі

Запрошуємо відвідати наш стенд на XVIII Міжнародному Промисловому Форумі

13.11.2019

З 19 по 22 листопада 2019 року в Києві буде проходити Міжнародний промисловий форум - головна промислова виставка країни. На чотири дні вона збере в одному місці компанії, які є лідерами в галузі металообробки, автоматизації, машинобудування, литва, зварювання та ін. Компанія Галпідшипник, її щорічний учасник протягом багатьох років, запрошує вас відвідати подію та завітати на наш стенд.

Приглаашаем на XVIII Международный Промышленный Форум 2019

Як багаторічний сертифікований партнер SKF з технічного обслуговування, наша компанія однією із своїх цілей вважає підвищення якості технічного обслуговування обладнання на українських підприємствах та впровадження в цей процес найкращого світового досвіду. Реалізація цієї мети покладена на наші Технічні центри, а тому цього року ми приділимо особливу увагу демонстрації їх можливостей: вібродіагностиці, лазерній вивірці, а також інструменту для правильного та безпечного обслуговування обладнання.

Також ми з радістю познайомимо вас з нашими новинками, серед яких особливу увагу хочемо приділити редукторами та муфтами від компанії Flender (Siemens). Ми переконані, що висока якість продукції нашого нового партнера у поєднанні з бездоганним виконанням своїх дистриб’юторських функцій компанією Галпідшипник – це те, чого потребує наш ринок і ми раді йому це запропонувати.

Окрім цього, разом з нами на стенді будуть присутні представники компаній NTN-SNR та Megadyne – наших давніх та надійних партнерів. Японсько-французька компанія NTN-SNR представить на стенді свої підшипники, підшипникові вузли та іншу продукцію, а італійська компанія Megadyne - паси та стрічки. Багато з наших клієнтів вже встигли оцінити високу якість цих продуктів і ми будемо раді розповісти вам про них більш детально.

Для того, щоб потрапити на виставку швидко і зручно, рекомендуємо вам завчасно зареєструватися за посиланням: https://www.iec-expo.in.ua/ua/vidviduvacham/online/prf.

Також ми будемо вдячні, якщо ви повідомите нас про дати вашого візиту.

До зустрічі на стенді!

Повернутись до новин