Механічні ущільнення


Компанія EagleBurgmann входить до групи Freudenberg Німеччина і є провідним виробником механічних ущільнень, допоміжних систем, магнітних муфт, сальникової набивки, ущільнюючих прокладок, компенсаторів та їх компонентів. З часу заснування у 1884 році компанія EagleBurgmann утримує міцні позиції на ринку ущільнюючих технологій. Продукти EagleBurgmann вирізняються високою якістю і надійністю, що підтверджується використанням у нафто-газовій, хімічній, харчовій промисловості, атомній енергетиці і фармацевтиці.

Торцеві (механічні) ущільнення

Торцеві (механічні) ущільнення виробництва EagleBurgmann для насосів, мішалок і компресорів.

Системи забезпечення для ущільнень

В залежності від конструкції, сфери застосування і технологічного режиму експлуатації необхідні системи забезпечення для промивки, охолодження і навантаження тиском механічних ущільнень і магнітних муфт.

Ущільнюючі прокладки

Ущільнюючі прокладки для нерухомих деталей машин, фланцевих з'єднань трубопроводів.

Ущільнення з плаваючим графітовим кільцем

Ущільнення з плаваючим графітовим кільцем не потребують техобслуговування, мають компактну лабіринтну конструкію Cortex® і забезпечує низький процент витікання. Плаваючі саморегулюючі ущільнюючі кільця створюють радіальне ущільнення вала, залишаючи дуже малий зазор. Ущільнення не потребує додаткового змазування і розроблене для роботи в суху. Ущільнення з плаваючим графітовим кільцем можуть працювати не тільки з чистими газами, а також можуть використовуватись для робіт у вибухонебезпечних середовищах (регламентовані Atex), з токсичними середовищами та середовищами, що містять абразиви.

Компенсатори

Гнучкі компенсатори в системах трубопроводів компенсують коливання тиску і температури, вібрацію і зміщення стиків. Вони повинні бути герметичні і стійкі до взаємодії з середовищем. Компенсатори, які виготовляються по спеціальним вимогам і виготовляються із тканини, металу або полімерів, мають першокласну якість.

Сальникова набивка
  • Для насосів, мішалок, запорної арматури.
  • Для будь яких хімічних середовищ.
  • Для високих швидкостей та високої температури.

Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку