Системи змащування та мастильні матеріали

Мастильний матеріал в підшипниках кочення застосовують з метою зниження тертя ковзання і зношування в контакті тіл кочення з кільцями, сепаратором і сепаратора з направляючими бортиками кілець. Він охороняє тіла кочення, кільця і ​​сепаратор від безпосереднього контакту і корозії, забезпечує відведення теплоти. Змащування підшипників виконують за допомогою пластичних мастильних матеріалів і рідких масел. У деяких випадках використовують тверді мастильні матеріали. Вибір виду мастильного матеріалу залежить від умов експлуатації і головним чином від температури підшипника, частоти обертання, діючих навантажень, конструкції підшипника і підшипникового вузла. При цьому повинні бути враховані спеціальні вимоги до моменту тертя, терміну служби мастильного матеріалу.
Завантажити каталог

Використання пластичного мастила забезпечує плавну, безвідмовну роботу підшипника і його максимальну надійність навіть в екстермальних умовах. Вибір правильного типу змащування і умов змащування є важливою частиною нормальної та тривалої роботи підшипника. Беручи до уваги те, що асортимент мастил є достатньо різноманітним, пропонуємо для ознайомлення найпопулярніші типи мастил SKF.

Завантажити каталог

Повторне змащування може представляти складність у разі відсутності відповідних інструментів, методик і знань. При виконанні ручного змащування надлишкове або недостатнє змазування також може призвести до зниження показників надійності. Автоматичне змащування забезпечує регулярну подачу дозованої кількості чистого мастильного матеріалу, покращуючи роботу підшипника. Крім цього, підвищується безпеку і економиться робочий час фахівців.

Завантажити каталог

Основні труднощі ручного змащування полягає у забезпеченні точної дозування і чистоти мастильного матеріалу. Змащувальна плівка при нанесенні може бути в 40 разів тонше найменшій видимої частинки. Асортимент інструментів SKF для ручного змащування призначений для зберігання, використання, дозування і заправки мастильних матеріалів в машини, забезпечуючи зручність роботи і чистоту мастильних матеріалів.

Завантажити каталог

В процесі експлуатації підшипника запас пластичного мастильного матеріалу при необхідності поповнюють або замінюють. Час роботи підшипника на одній закладці мастильного матеріалу може змінюватися в широкому діапазоні. Якщо потрібне спеціальне рішення, компанія SKF може розробити централізовану систему змащування відповідно до вимог замовника. для отримання додаткової інформації звертайтеся в регіональне представництво компанії "Галпідшипник".


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку

>