Компоненти, пристрої та системи лінійного переміщення

Торговий Дім “Галпідшипник” пропонує широкий асортимент високоточних компонентів, пристроїв і систем лінійного переміщення.
НАПРАВЛЯЮЧІ

Ми пропонуємо різні типи направляючих, при розробці яких використовуються сучасні матеріали та технології, які дозволяють знизити шум, покращити плавність переміщення та термін служби.

Лінійні кулькові підшипники

Лінійні кулькові підшипники з кульками, що циркулюють, забезпечують низьке тертя та необмежену довжину переміщення.

Прецизійні вали

Прецизійні вали можуть поставлятись у вигляді суцільних або порожнистих валів. Вали мають індукційну закалку і шліфовану поверхню. Для особливих сфер використання ми можемо поставляти вали з нержавіючої сталі та з твердим хромованим покриттям.

Профільні рейкові направляючі

Профільні рейкові направляючі - це прецизійні підшипники ковзання для лінійного переміщення, тому вони використовуються в більшості типів машин і механізмів. Характеризуються високою вантажопідйомністю, великою жорсткістю і необмеженою довжиною переміщення.

Прецизійні рейкові направляючі

Прецизійні рейкові направляючі з обмеженою довжиною переміщення використовуються для тих випадків, коли потрібна велика жорсткість і висока точність позиціонування. При цьому різні вимоги, які пред’являються до направляючих, не вимагають внесення яких-небудь змін в їх конструкцію чи механічні параметри.

ГВИНТОВІ ПЕРЕДАЧІ КОЧЕННЯ

Завдання вибору необхідного приводу для перетворення обертового руху в поступальний найбільш ефективно вирішується за допомогою шліфованих і катаних кульковогвинтових і роликогвинтових передач.

Кулькогвинтові передачі

Кулькогвинтові передачі випускаються з різними системами повертання кульок. Використання кулькогвинтових передач дозволяє досягнути високої точності і забезпечує можливість зниження або повного уникнення люфту.

Роликогвинтові передачі

Роликогвинтові передачі мають набагато сильніші технічні параметри ніж кулькогвинтові передачі. Для них характерна максимально можлива точність і жорсткість передачі.


ШЛІЦЕВІ ВАЛИ З КУЛЬКОВИМИ ВТУЛКАМИ

Шліцевий вал з невеликою кількістю шліців з кульковою втулкою – проста та недорога система лінійного переміщення. В цьому лінійному підшипнику втулка не може обертатися навколо вала, але може рухатись вздовж вала зі шліцами. Профілі дорожок кочення та конструкція втулки забезпечує відповідний кут контакту між віссю вала та осями кульок. Це забезпечує краще краще розподілення навантаження та більшу жорсткість. Кількість шліців зазвичай складає від 2 до 8. В втулці передбачена рециркуляція втулок.

ЛІНІЙНІ ОПОРИ КОЧЕННЯ

Лінійні опори кочення (ЛОК) – компактна одиниця системи лінійного переміщення, з високим показником вантажопідйомності. Використання ЛОК дозволяє отримати стабільне та плавне лінійне переміщення.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку