Ланкові ремені

Ремені ланкові: огляд асортименту

Ланкові клинові ремені - це унікальна конструкція з поліуретанових ланок, зміцнених великою кількістю шарів з поліефірного волокна. Ми пропонуємо ланкові ремені виробництва Fenner Drives (США), Megadyne (Італія), Optibelt (Німеччина).


Ланкові ремені для передачі потужності


  • Оскільки ланкові ремені мають стандартну для галузі номінальну потужність і можуть працювати в стандартних канавках шківів, вони повністю взаємозамінні зі звичайними клиновими ременями: стандартних профілів - Z/10 (3L), A/13 (4L), B17 (5L), C/ 22, вузьких профілів SPZ (3V), SPA, SPB (5V) та двосторонніх ременів типу AA, BB, CC.
  • Для приводів з великими ударними навантаженнями рекомендується використовувати спеціальні ланкові ремені зі сталевими кріпленнями.
  • Для окремих застосувань є ремені з антистатичними властивостями.
Ремені ланкові привідні


Ланкові ремені для транспортування


Ремені ланкові для транспортування

Також пропонуємо спеціальні ланкові ремені для транспортування – як альтернативу поліуретановим ременям круглого перерізу (діаметри 8, 10, 13, 14 та 19 мм) та клинового перерізу (Z/10, A/13, B/19, C/22), що використовуються на конвеєрах.

Вони виготовляються з поліестро-поліуретанового композиту. Для транспортуючих цілей можуть мати додаткове покриття з поліуретану чи ПВХ. Також можливо підібрати ланкові ремені з антистатичними властивостями, або для роботи в умовах високих температур.Більше інформації про ланкові ремені дивіться в каталогах виробників:


Каталог ланкових клинових ременів Megadyne

Accu-Link: ланкові клинові ремені від Megadyne - Megadyne - Каталог - 2012 - (Англ) - 676 КБ

Каталог ланкових клинових та поліуретанових круглих ременів Fenner Drives

Ланкові клинові та поліуретанові круглі ремені Fenner Drives - Fenner Drives - Каталог - (Англ) - 34,9 МББудь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД "Галпідшипник" не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку.