Koyo стає Jtekt: ребрендинг одного з найбільших виробників підшипників

Koyo стає Jtekt: ребрендинг одного з найбільших виробників підшипників

07.02.2022

Виробник підшипників Koyo - JTEKT Corporation - оголосила про ребрендинг. Починаючи з 1 квітня 2022 року японські підшипники Koyo будуть виготовлятися під назвою, спільною для всієї продукції JTEKT Corporation – JTEKT.

Назва Jtekt з’явилась в 2006 році, коли компанія-виробник підшипників Koyo Seiko Co. Ltd об’єдналась з виробником металообробних верстатів Toyoda Machine Works, Ltd. (на той час - незалежний підрозділ Toyota Motor Corporation) під спільною назвою JTEKT Corporation.

Відтоді і по 2022-й рік кожен із напрямків випускався під власною історичною назвою: підшипники – Koyo, верстати – Toyoda. Бренд JTEKT використовувася лише для комплектуючих для автомобілів, датчиків, а також для нового напрямку компанії – літій-іонових конденсаторів.

Проте в корпорації вирішили, що настав час змін. Ці зміни в JTEKT назвали єдиною можливістю для стійкого зростання в умовах глобальної невизначеності (в якій світ перебуває з появою в нашому житті COVID-19) та необхідності відповідати дедалі жорсткішим запитам суспільства на вуглецеву нейтральність, автоматизацію, економію робочої сили.

В рамках повномасштабного реформування в 2021 році було перенесено штаб-квартиру до Японії, переформатовано виконавчу структуру, запущено нові продукти, розширено напрямок aftermarket. Тож перехід до спільного для всіх продуктів бренду – це абсолютно логічний крок, покликаний посилити синергію технологій, продажів та виробництва для ще кращого задоволення потреб клієнтів JTEKT.

В компанії запевняють, що зміна назви ніяк не вплине на продукцію: поціновувачі японських підшипників Koyo можуть і надалі розраховувати на їх високу якість і прогнозовану роботу, але вже під новою назвою — JTEKT.Більше про компанію JTEKT тут

Повернутись до новин