Корпоративний з’їзд – 2018

Корпоративний з’їзд – 2018

02.07.2018

Колектив ТД «Галпідшипник» святкує 25 річчя компанії

Цього року честь і радість приймати своїх колег випала київській філії: черговий корпоративний з’їзд нашої суперкоманди, принагідно приурочений також і до 25-ї річниці компанії, відбувся в Києві. Красиві краєвиди столиці, відпочинок на березі київського водосховища, а головне – радість від зустрічі з тими, з ким щодня, нехай і на відстані, але пліч-о-пліч, ми штурмуємо все нові і нові вершини бізнесу – все це «зробило» наші минулі вихідні!

Колектив ТД «Галпідшипник» святкує 25 річчя компанії

«Галпідшипник» – компанія з особливою корпоративною культурою. Ми доросли до досить великих масштабів, проте зуміли зберегти родинну атмосферу, притаманну, здебільшого, маленьким компаніям. Всі радісні та знакові події в житті компанії ми звикли святкувати не лише робочим колективом, а цілими сім’ями. Ми незчулися, як підросли діти наших колег і деякі вже стали частиною нашої команди. А сьогодні, дивлячись в обличчя наших найменших «галпідшипниківців» – юних, але таких розумних, енергійних та сміливих – ми бачимо своє майбутнє!

Колектив ТД «Галпідшипник» святкує 25 річчя компанії

Ми дякуємо керівництву компанії за це свято та за яскраві емоції -це були неймовірні вихідні! Та найголовніше – дякуємо за можливість бути частиною цієї суперкоманди!

Колектив ТД «Галпідшипник» святкує 25 річчя компанії Колектив ТД «Галпідшипник» святкує 25 річчя компанії Колектив ТД «Галпідшипник» святкує 25 річчя компанії

Повернутись до новин