Мотор-редуктори: класифікація

Використання мотор-редукторів: конвеєри

Мотор-редуктор - це складний механізм, який представляє собою поєднання електродвигуна і редуктора. Застосовується в якості електроприводу, забезпечуючи тим самим перетворення електричної енергії в механічну. Функція редуктора в даній конструкції полягає в тому, щоб збільшити крутний момент вихідного вала шляхом зменшення частоти обертання електродвигуна. Завдяки високому показнику ККД, даний агрегат має широкий спектр застосування і часто використовується в різних галузях легкої і важкої промисловості. Простота конструкції і монтажу дозволяє витрачати мінімум коштів і часу на належне обслуговування редукторів.


Використання мотор-редукторів: конвеєри
Класифікація мотор-редукторів

Для отримання максимального результату необхідно враховувати чинники, які визначають типи мотор-редукторів:

  • Планетарні. Мають найвищий показник ККД. Відрізняються особливою надійністю і довгим терміном служби.
  • Черв'ячні. Низький показник ККД, можливість роботи тільки на обертах середнього діапазону. Мають плавний розгін і гальмування.
  • Циліндричні (редуктори співвісні). Відрізняються дороговизною через складність конструкції. Високий ККД і можливість змінювати передавальні числа.

За кількістю проміжних елементів, редуктори поділяються на одно-, двох- і трьох-ступінчасті.


Використання мотор-редукторів: прокат
Зробіть правильний вибір

Вибираючи тип редуктора необхідно звернути увагу на електричні параметри приводу. При змінному струмі необхідно враховувати кількість фаз і необхідність заземлення. При постійному - спожиту напругу і силу струму. Не забувайте про справність електропроводки. Перевірте спад напруги в мережі під час першого запуску. Якщо значення перевищує 10% - проводка не підходить і є великий ризик виникнення пожежі.
При виборі агрегату робіть акцент на більш потужних показниках, ніж вам необхідні - це значно подовжить термін експлуатації при невеликій переплаті.
Враховуйте умови експлуатації, в яких буде використовуватися мотор-редуктор. Підвищена вологість , висока або низька температура можуть значно скоротити термін служби механізму, якщо він встановлений без урахування заводських рекомендацій. Правильний підбір мотор-редуктора згідно його технічними показниками гарантує довготривале і безпечне використання, а також продуктивну роботу.

Використання мотор-редукторів: Індустріальні

Для важкої промисловості найкращим варіантом стане застосування індустріальних мотор-редукторів, так як вони створені для спеціальних умовах експлуатації (наприклад, агресивні та корозійні речовини у повітрі, підвищена вологість або контакт двигуна чи редуктора з рідиною, великі перепади тиску, радіація, надзвичайно високі чи низькі температури або швидка зміна температури, вібрація, прискорення, та ін.). Індустріальні редуктори мають моноблочну конструкцію (найвищий рівень точності, жорсткості і навантажувальної здатності) з інтегрованими підшипниковими вузлами. Деталі редукторів виготовлені з високолегованих сталей з термічною обробкою. Підшипники та вали працюють у масляній ванні. Все це дозволяє забезпечити максимальну ефективність обладнання.


Використання мотор-редукторів: у різних галузях промисловості
Технічне обслуговування

Довговічне використання мотор-редуктора вимагає правильного технічного обслуговування. Своєчасна заміна масла і перевірка всіх вузлів агрегату дозволить продовжити термін експлуатації приводу. Необхідно вчасно проводити діагностику, затягувати кріпильні болти, стежити за температурою корпусу і не допускати перегріву. Звертайте особливу увагу на появу сторонніх шумів під час роботи редуктора.Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку