ISB - ваші надійні італійські підшипники від офіційного дистриб'ютора

isb, isb підшипники купити


підшипник isb, країна виробник
ISB (Італія)

Italcuscinetti S.P.A - італійська компанія, яка проектує і виробляє підшипники, системи лінійного переміщення, опорно-поворотні пристрої і шарнірні головки під брендом ISB. Один з найпопулярніших брендів підшипників в Італії.Співпраця ISB і Галпідшипник

Компанія Галпідшипник є офіційним дистриб'ютором продукції бренду ISB. Для наших клієнтів це означає, що купуючи продукцію у нас, вони завжди можуть бути впевнені в її якості і оригінальному походженні. Спільно з ISB ми пропонуємо:

  • підшипники і вузли - в тому числі і спеціальні рішення (нержавіюча сталь, високотемпературні, для електродвигунів, полімерні)

  • підшипники і вузли для сільгосптехніки /Каталог підшипників для сільського господарства - PDF 9,1 Мб/

  • опорно-поворотні пристрої

  • системи лінійного переміщених

  • шарнірні головки

підшипник urb купити


італійські підшипники
Референції

Підшипники ISB і ін. продукція компанії широко використовується багатьма виробниками двигунів, редукторів, насосів, кранів, бурових установок, вітряних турбін, сільгосптехніки та ін. Серед них: Fantini (сільгосптехніка), Comet (поршневі насоси), Technorobot (поворотні столи), Zecchetti (укладальники піддонів), Cidepa (редуктори, Іспанія), JMG Cranes (підйомні крани, Італія), Interpump Group (водяні насоси, Італія), Sicma (сільгоспобладнання, Італія), Autorotor (автоматизація, Італія), Brevini Fluid Power (Італія) , Mecvel (лінійні актуатори, Італія), Nicolini (електродвигуни, Італія) і багато інших компаній.Науково-дослідницька діяльність

R&D-діяльність ISB базується на тісній співпраці з клієнтами і бажанні вирішити завдання, які вони ставлять перед інженерно-дослідницької командою компанії. Команда R&D розробляє креслення, проводить аналіз навантаження, монтажу і умов навколишнього середовища в конкретному застосуванні, виробляє симуляцію застосування і визначає термін служби виробу.


підшипники італія


isb підшипники
Якість

Весь виробничий процес компанії збудований відповідно до ISO 9001:2015 із застосуванням високотехнологічного обладнання. Контроль якості проводиться на всіх етапах: від підбору сировини до перевірки готової продукції. Додатково і в разі необхідності можуть бути перевірені і проаналізовані: розмірно-геометричні характеристики, обробка поверхні, шум і вібрація, термін служби компонента, матеріал і термообробка, твердість матеріалів і хімічні властивості мастил.

Також компанія розробила чітку систему відстеження продукції: кожен підшипник ISB має свій власний внутрішній код ISB за яким можна чітко відстежити - коли і кому відвантажувався той чи інший продукт.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт