ГалПідшипник на Інтерагро-2018

ГалПідшипник на Інтерагро-2018

22.10.2018

ТД «Галпідшипник» на АгроКомплекс 2018

Компанія Галпідшипник запрошує відвідати свій стенд на міжнародній виставці сільськогосподарської техніки та обладнання – Інтерагро-2018. Виставка проходитиме з 30 жовтня по 1 листопада з 9.00 до 16.30 за новою адресою – м. Київ, Броварський проспект, 15, МВЦ (м. Лівобережна). Наш стенд за номером 121 ви знайдете недалеко від входу 1С.

На стенді ви зможете ознайомитися з усіма напрямками, якими займається компанія Галпідшипник: як традиційними, так і новими. Також, велика частина стенду буде присвячена продукції нашого давнього та надійного партнера - японсько-французької корпорації NTN-SNR - головним чином, їх розробкам для агровиробництва. Крім того, організатори обіцяють, що сам захід буде цікавим та корисним, з великою кількістю конференцій, семінарів та майстер-класів.

Тож не забудьте запланувати свій візит на виставку та завітайте і на наш стенд. Адже зустріч на виставковому стенді – чудова нагода побачити більше, отримати професійну консультацію від спеціалістів та особисто познайомитися з представниками компанії. Приходьте, ми будемо раді бачити вас на нашому стенді!

Повернутись до новин