Інформаційна атака на Галпідшипник: коментар керівництва

Інформаційна атака на Галпідшипник: коментар керівництва

08.06.2021Шановні партнери та клієнти!


Минулого тижня мав місце черговий епізод інформаційної атаки на нашу компанію зі сторони конкурентів.


Цього разу до кампанії по дискредитації нашого підприємства був залучений так званий блогер та псевдоексперт на ім’я «Алексей Голобуцкий»


Для довідки, хто такий «Алексей Голобуцкий»


«Алексей Голобуцкий» - людина, яка занесена незалежним виданням Texty.org.ua до бази прихованих піарників – бази осіб, які оголошували сумнівні соціологічні опитування або робили коментарі, вигідні тим чи іншим політичним силам. Його компанія «Агентство моделювання ситуацій», співзасновником та заступником директора якої він є, занесена до бази псевдо соціологів – бази компаній, які оприлюднювали сумнівні соцопитування. Детально про це читайте тут: https://texty.org.ua/d/socio/

Також більше інформації про пана Голобуцького та про його діяльність ви можете прочитати за посиланням https://texty.org.ua/d/socio/person/holobutskyi-oleksii/


Все це, а також сам стиль подачі інформації та скомпрометованість сайтів, які її переопублікували, вказують на виключно маніпулятивний та замовний характер такої інформації, ціль якої – тиснути на компанію SKF та змусити її відмовити нам у праві на подальше дистриб’юторство. Це – головна мета наших харківських конкурентів, досягнення якої б дозволило їм здобути монопольне положення на ринку підшипників преміум-якості. І задля цього вони готові на все – в тому числі цинічно та підступно намагатися втягнути в цей зрежисований ними ж репутаційний скандал не лише нас, своїх головних конкурентів, але й основних партнерів – компанію SKF, виробника підшипників зі світовим ім’ям та бездоганною репутацією.


Ми закликаємо керівництво SKF розслідувати це неприкрите посягання на їх добре ім’я та ділову репутацію. Готові всіма можливими способами цьому сприяти та надати всю інформацію, яку ми зібрали за 6 років боротьби проти недобросовісної конкуренції та чорного піару з боку наших харківських конкурентів.


Також ми звертаємось до бізнес-спільноти та представників української промисловості: монопольне положення, до якого так прагнуть наші конкуренти – вкрай небезпечна ситуація для всіх учасників ринку. Але в першу чергу - для споживачів, адже лишає їх вибору та можливості отримати адекватні ринкові ціни. І не важко зрозуміти, що в усій цій дискредитаційній кампанії по усуненню конкурентів компанія Галпідшипник для них - не головна ціль, а перешкода. Основною ж мішенню є кожне українське підприємство, що використовує підшипники - саме їм доведеться заплатити за продукцію ту ціну, яку їм запропонує монополіст. Про це варто пам’ятати, співпрацюючи (і тим самим фінансуючи) з компанією, яка своїми діями посягає на основу вільного ринку – чесну та прозору конкуренцію.


Зі свого боку з усією відповідальністю заявляємо: компанія Галпідшипник не має жодного відношення до описаних в цих та інших замовних матеріалах схем – як і до будь яких інших неправомірних дій. Ми завжди вели й будемо вести свою діяльність виключно законно та в правовому полі. Більше того – ми очікуємо цього і від наших клієнтів: в своїх договорах на поставку продукції ми маємо обов’язкові пункти, що забороняють нашим клієнтам використовувати або перепродавати придбану у нас продукцію на території, що є наразі тимчасово непідконтрольною Україні.


Просимо клієнтів і партнерів з усіх виникаючих питань про діяльність компанії Галпідшипник звертатися за офіційними коментарями на e-mail: press@galpidshypnyk.com


З повагою,

керівництво компанії Галпідшипник

Повернутись до новин