INA, FAG – немецкие подшипники от крупнейшого поставщика подшипников в Украине

ina, fag, schaeffler
підшипники fag країна виробник

SCHAEFFLER GROUP (НІМЕЧЧИНА)Підшипники FAG і INA виробляються німецькою компанією Sсhaeffler Group - одним з найбільших світових виробників підшипників. У компанії працює 83 300 осіб, а річний оборот компанії в 2020 році склав 12,6 млрд. євро.


Компанія Галподшипник пропонує повну лінійку продукції INA і FAG:  • підшипники кочення (INA-FAG);

  • підшипники ковзання і шарнірні підшипники (INA-FAG);

  • суперпрецизійні (надточні) підшипники (INA-FAG);

  • високоточні підшипники для комбінованих навантажень (INA-FAG);

  • опорно-поворотні пристрої (INA);

  • підшипники з перехресними роликами (INA);

  • роликові тороїдальні підшипники (FAG);

  • нефіксовані підшипникові вузли з пружинними преднатягом (FAG) та багато ін.


Також на наших складах завжди підтримуються в наявності спеціалізовані підшипники INA для сільгосптехніки (на техніку Lemken, Horsch, Case, John Deere, Kverneland та багато інших).

немецкие подшипники, подшипники германия


Історія створення

ina подшипники, подшипники ina

Компанія названа за ім'ям своїх засновників - братів Шафлер, які в 1946 році створили компанію Industrie GmbH. Починаючи з 1949 року, коли один з братів Шафлер винайшов сепаратор для голчастих підшипників, компанія почала активно розвиватися, налагодивши для німецької автопромисловості масштабне виробництво голчастих підшипників - під брендом INA. Паралельно з цим розвивалася історія бренду FAG, яка почалася ще в 1883 році з винаходу Фрідріхом Фішером обладнання для виготовлення сталевих кульок - в великих обсягах і з високою точністю.

Сама торгова марка FAG (Fischers Aktiengesellschaft) була зареєстрована в 1905 році. У 2001 році вона стала частиною Schaeffler Group.Виробництво

Як глобальна компанія Schaeffler Group виробляє свою продукцію на 71 заводі, які розташовані в більш ніж 50 країнах. Розповсюдження виробничих майданчиків не заважає компанії реалізовувати систему управління якістю на кожному із заводів цілісно і на найвищому рівні. Завдяки цьому підшипники FAG і INA відрізняються якістю, яка значно перевищує середнє значення по галузі. Численні нагороди клієнтів і сертифікати відповідно до діючих міжнародних стандартів є свідченням високих стандартів якості компанії. Тільки в 2014 році Schaeffler Group отримав 33 нагороди за якість, в тому числі престижну премію від General Motors - «Supplier Quality Excellence Award».

Науково-дослідницька діяльність

У своєму прагненні до лідерських позицій компанія робить ставку на інноваційність, бездоганну якість і масштабність. Schaeffler Group активно розвиває культуру інновацій, залучаючи свої R&D-центри в формування технологій майбутнього. У компанії більше 26 тис. діючих патентів - тільки за 2019 рік було зареєстровано 2400 патентів, завдяки чому компанія посіла друге місце в рейтинг найбільш інноваційних компаній в Німеччині. Свою проактивний R&D-стратегію Schaeffler Group реалізує за допомогою своїх 20 науково-дослідних центрів, в яких працюють понад 8000 осіб.

ina-fag каталог


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку