Зубчасті муфти

BoWex
BoWex

BoWex® - зубчаста муфта з круговими зубами є гнучким з'єднанням валів, передає крутний момент геометричним замиканням і застосовується для компенсації осьового, радіального та кутового зсуву. 
Завдяки принципу дії кругових зубів можна уникнути керамічний тиск в зубчастому зачепленні при радіальному і кутовому зсуві, таким чином, BoWex® - муфти відрізняються високою зносостійкістю.

BoWex HEW Compact
BoWex HEW Compact

text

GEARex
GEARex

GEARex®- сталеві муфти з мастилом і кільцем ущільнювача круглого перетину, які відповідають міжнародним стандартам.
Вони характеризуються гнучким з'єднанням валів, передають крутний момент геометричним замиканням і забезпечують компенсацію осьового, радіального та кутового зсуву.
GEARex®-муфти застосуються у всіх областях машинобудування з високою надійністю в експлуатації і тривалим розрахунковим терміном служби, завдяки надійному мастилі бочкоподібних зубів. Муфти призначені для горизонтального застосування, а для вертикального застосування - в спеціальному виконанні.
У розпорядженні є різні типорозміри муфт для передачі крутного моменту від 930 Нм до 820 000 Нм і розмірах з'єднуються валів з макс. Ø 450 мм. Більш високі крутний моменти муфти можна досягти, застосовуючи спеціальні матеріали.
GEARex®-муфти відповідають стандарту - AGMA (American Gear Manufacurer Association). Завдяки малим габаритним розмірам і малій масі з низьким моментом інерції мас муфти GEARex® мають велику область застосування.

PHE...GC
PHE GC

text

PHE IS
PHE IS

text