ТД «Галпідшипник» - переможець всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2015»

ТД «Галпідшипник» - переможець всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2015»

20.07.2016

Про деякі перемоги говорити просто приємно, а про деякі – навіть важливо. Перемога «Торгового дому «Галпідшипник» у всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків - 2015» - один з таких випадків. Адже для нас це не просто визнання державою наших здобутків, але й можливість вголос озвучити цінності нашої компанії: ведення чесного та відкритого бізнесу, соціальна відповідальність та повага до працівників підприємства.

Табличка переможця всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків за 2015» ТД Галпідшипник

ТД «Галпідшипник» – компанія, що працює на ринку вже 24 роки, забезпечуючи роботою 160 працівників, кожен з яких отримує «білу» заробітну плату. Крім того, наше підприємство входить до двадцяти найбільших платників податків по Західній Україні.

Ми усвідомлюємо ту важливу роль, яку виконує бізнес в розбудові держави і з усією серйозністю ставимося до покладених на нас обов’язків та задекларованих нами цінностей. І ми переконані, що саме така свідома позиція дозволяє нам вже багато років поспіль утримувати лідерські позиції в своїй галузі та успішно працювати – в тому числі і на розвиток держави.

Повернутись до новин