ГалПідшипник на XV Міжнародному промисловому форумі 2016

ГалПідшипник на XV Міжнародному промисловому форумі 2016

09.11.2016

ГалПідшипник представляє продукцію компаній SKF, INA FAG, NTN-SNR, TIMKEN, KOYO, NSK, Optibelt, KTR, Megadyne, Stomil, Continental, Rubena, Esbelt, Sava, Renold, Rexnord, Fener Drives, Eagle Burgmann на XV Міжнародному промисловому форумі 2016

Шановні партнери!

Запрошуємо вас відвідати XV Міжнародний промисловий форум, який пройде з 22 по 25 листопада в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15) де, серед інших, також буде представлена експозиція ТД «Галпідшипник» – незмінного учасника виставки впродовж багатьох років. На нашому стенді ви зможете ознайомитись з найкращими рішеннями для промисловості -  як з новими, так і з тими, що вже зарекомендували себе роками успішної роботи. І все це -  від провідних світових виробників підшипників, пасів, транспортерних стрічок, ланцюгів, ущільнень, систем змащування та інших комплектуючих для промислового обладнання!   

Наша команда докладає максимальних зусиль, щоб зробити експозицію цікавою для відвідувачів і з нетерпінням чекає на гостей. Будемо раді зустрічі на нашому стенді!

Повернутись до новин