Результати виставки «Зернові технології 2016»

Результати виставки «Зернові технології 2016»

17.02.2016

менеджер ТД

Минулого тижня ТД «Галпідшипник» прийняв участь у міжнародній виставці «Зернові технології 2016». Цього разу в проведенні експозиції ми співпрацювали з нашими давніми та надійними партнерами – компанією NTN-SNR – виробником широкої лінійки підшипників, підшипникових вузлів та інших запчастин як для сільського господарства, так і для промисловості. Компанія NTN-SNR, окрім спеціалізованих підшипників і підшипникових вузлів для сільськогосподарської техніки, також експонувала індукційні нагрівачі  Fast Therm та централізовану систему для автоматичного та одночасного змащування до 35 точок  Polipump.

NTN-SNR представили свою продукцію на стенді ТД «Галпідшипник»

Окремо ТД «Галпідшипник» запропонував до уваги відвідувачів виставки транспортерні стрічки: легкі з ПВХ або поліуретану (Sampla Belting – Megadyne group) та важкі – гумово-тканинні (Sava); мисові ланцюги (Renold); касетні та комбіновані ущільнення (Freudenberg Sealing Technologies). Серед великого асортименту продукції, яку ТД «Галпідшипник» пропонує своїм клієнтам, наші менеджери завжди намагаються обрати найцікавіші продукти для експозиції на виставці. І нам приємно, що продукція, представлена ТД «Галпідшипник», завжди користується попитом зі сторони відвідувачів.

Відвідувачі стенду ТД «Галпідшипник»

Особливою ж цінністю участі у виставці ми вважаємо можливість живого спілкування з клієнтами. Ми раді особистій зустрічі і з тими, кого вже давно знаємо, і з тими, хто тільки відкриває для себе нашу компанію. Подібні зустрічі дозволяють нам краще розуміти проблеми, з якими стикається український аграрій, а отже – і посильно долучатися до їх вирішення: шукати, знаходити і пропонувати своїм клієнтам найкращі рішення для мінімізації витрат та збільшення ефективності виробництва.

Стенд ТД «Галпідшипник»

Повернутись до новин