Компанія Галпідшипник на Міжнародному промисловому форумі-2019 відео

Компанія Галпідшипник на Міжнародному промисловому форумі-2019 відео

02.12.2019

ТД «ГалПідшипник» на Міжнародному Промисловому Форумі 2019

Компанія Галпідшипник, щорічний учасник Промислового форуму, з 19 по 22 листопада вітала відвідувачів виставки на своєму стенді.

Новинкою нашої цьогорічної експозиції були муфти та редуктори нового партнера Галпідшипник - компанії Flender (Siemens). Також особливістю цієї виставки була спільна участь з нашими партнерами - компаніями NTN-SNR та Megadyne.

Компанія NTN-SNR представила на стенді свої прецизійні підшипники, системи лінійного переміщення, підшипники серії TOPLINE для екстремальних умов експлуатації, новий індукційний нагрівач SmartTEMP, багатоточкову систему змащення PoliPump та інструмент для монтажу/демонтажу підшипників Push/Puller.

Компанія Megadyne представила відвідувачам широкий асортимент своєї продукції: паси клинові, плоскі, зубчаті поліуретанові, зубчаті з ПВХ, транспортерні стрічки – з ПВХ та з харчовим допуском, аксесуари до них. Також ми продемонстрували свої можливості у виготовленні спеціалізованих стрічок з направляючими, перегородками та гофробортами.

Окремо було представлено:

  • велику експозицію підшипників - вони були продемонстровані як за брендами, які Галпідшипник представляє: SKF, NTN-SNR, INA-FAG, Koyo, NSK, Dodge, ZKL , URB, ZVL, ISB - так і за типами;
  • торцеві ущільнення EagleBurgmann та технічні ущільнення FST ( Freudenberg Sealing Technologies, раніше - Simrit);
  • великий асортимент муфт та компонентів гідравлічних систем від компанії KTR;
  • широкий перелік мастильних матеріалів та одноточкових автоматичних лубрикаторів SKF;
  • та окремий стенд з інструментом від компанії SKF – для надійного, правильного та безпечного монтажу/демонтажу підшипників.

Велика частина площі була приділена послугам нашого Технічного Центру, де на спеціальних навчальних стендах наші технічні спеціалісти демонстрували процес вібродіагностики, лазерної вивірки валів та вивірки ремінних передач, а також монтаж/демонтаж підшипників за допомогою спеціального інструменту. Особливістю цією експозиції стала можливість кожному охочому спробувати зробити вібродіагностику, вивірку чи монтаж/демонтаж самостійно.

Компанія Галпідшипник задоволена своєю участю в Промисловому форумі – це були корисні та продуктивні дні. Ми дякуємо нашій команді, яка готувала експозицію та тим менеджерам, які працювала на стенді. Дякуємо нашим партнерам – компаніям NTN-SNR та Megadyne – за спільну участь та за допомогу у підготовці до виставки. Вдячні оргкомітету виставки – за високий рівень організації заходу та за вміння створювати події, на які з’їжджаються спеціалісти з усіх куточків України. І, звісно, особлива вдячність всім тим, хто завітав на наш стенд: це неймовірна радість для нас - бачити таку кількість зацікавлених відвідувачів. А тих, хто не встиг чи не зміг відвідати Промисловий форум ми, як завжди, запрошуємо до наших офісів! Заїжджайте – будемо раді вас бачити!

Повернутись до новин