АгроКомплекс-2017 – яскраве завершення аграрно-виставкового сезону

АгроКомплекс-2017 – яскраве завершення аграрно-виставкового сезону

08.11.2017

Стенд ТД «Галпідшипник» на АгроКомплекс 2017

Колектив ТД «Галпідшипник» висловлює подяку всім, хто відвідав наш стенд на «АгроКомплекс-2017» – міжнародній виставці ефективних рішень для агробізнесу. Ми докладали максимальних зусиль, щоб зробити нашу експозицію справді цікавою для вас і дуже сподіваємося, що нам це вдалося. Та навіть якщо у вас є зауваження, пропозиції чи запитання – будь ласка, дайте нам знати - ми будемо вдячні вам за це!

Стенд ТД «Галпідшипник» на АгроКомплекс 2017

Нам також би хотілося відмітити той прогрес, який ми помічаємо від виставки до виставки – аграрний сектор України не стоїть на місці, переходячи на нові, інноваційні технології, інтегруючи передовий світовий досвід та перетворюючись у справжнього флагмана національної економіки! І це радість і честь - бути частиною цієї позитивної трансформації та вносити свій вклад в розвиток національного виробництва!

Стенд ТД «Галпідшипник» на Агрокомплекс 2017

Шановні друзі, ми вдячні вам за ваші інтерес та довіру до нас! Бажаємо вам затишної та продуктивної осені! До нових зустрічей на наших виставкових стендах!

Стенд ТД «Галпідшипник» на Агро Комплекс 2017 Стенд ТД «Галпідшипник» на Агро Комплекс 2017 Стенд ТД «Галпідшипник» на АгроКомплекс 2017

Повернутись до новин