Агрокомплекс-2017: Галпідшипник представить розширену лінійку рішень для сільськогосподарської техніки від NTN-SNR

Агрокомплекс-2017: Галпідшипник представить розширену лінійку рішень для сільськогосподарської техніки від NTN-SNR

06.10.2017

ГалПідшипник на Міжнародный виставці ефективних рішень для агробізнесу АгроКомплекс 2017

Шановні партнери!

Вже зовсім скоро, з 31 жовтня по 2 листопада, відбудеться міжнародна виставка ефективних рішень для агробізнесу «Агрокомплекс - 2017» - головний виставковий захід у сфері національного агровиробництва. Окрім великого та різноманітного переліку експонентів, звертаємо також вашу увагу на насичену програма заходів: організаторами передбачено проведення конференцій та семінарів з різних напрямків. Детальніше про програму тут: http://www.agrocomplex.kiev.ua/ua/pro-proekt/programua

І, звичайно, запрошуємо відвідати наш стенд, який ви знайдете в павільйоні №2. Цього року ми будемо раді представити розширину експозицію найкращих розробок для сільськогосподарської техніки від інженерів NTN-SNR - японсько-французького виробника підшипників. Окрім перевірених та вже добре знайомих позицій, будуть також представлені рішення для тракторних трансмісій та причіпної сільськогосподарської техніки, як то дискова борона, ротаційна борона, сіялка, косарка, прес-підбирач і т.ін.

Також, ви зможете ознайомитися з новинками і від інших виробників, які представляє компанія «Галпідшипник». На стенді у вас буде можливість детально роздивитися всі запчастини, поспілкуватися з менеджерами та випити смачної львівської кави. Або чаю – на ваш смак. Чекаємо Вас з 31 жовтня по 2 листопада за адресою: м. Київ, вул. Салютна, 2-б, виставковий комплекс «КиївЕкспоПлаза», павільйон № 2.

Схема проїзду:
 

.

Повернутись до новин