Freudenberg Sealing Technologies - німецькі ущільнення від офіційного дистриб'ютора

freudenberg україна


freudenberg
FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES (НІМЕЧЧИНА)

Freudenberg Sealing Technologies (FST) - світовий лідер на ринку ущільнень, що входить до бізнес-групи Freudenberg.

Ущільнення FST використовуються в багатьох відомих кінцевих продуктах у всьому світі. Маючи в своєму арсеналі найбільшу у світі лінійку ущільнень, Freudenberg Sealing Technologies пропонує продукцію для будь яких застосувань: від стоматологічних бормашин, обладнання для розливу до вітрогенераторів та літаків.

До 2015 року продукція Freudenberg Sealing Technologies виготовлялася під декількома торговими марками, найбільш відомою з яких була марка Simrit. В 2015 році компанія провела ребрендинг та об’єднала всі свої торгові марки під єдиною спільною назвою — FST.

Виробництво ущільнень FST розташовано в 27 країнах світу та залучає в процес близько 15 000 людейСпівпраця Freudenberg Sealing Technologies та Галпідшипник

Галпідшипник є офіційним дистриб’ютором компанії Freudenberg Sealing Technologies GmbH & Co. KG в Україні. На нашому спільному з компанією FST рахунку багато успішних проектів по комплексному постачанню українських підприємств надійними ущільнюючими технологіями.

Спільно з Freudenberg Sealing Technologies ми пропонуємо:

Звертайтесь! Будемо раді підібрати ущільнюючі рішення, оптимальні для вашого виробництва!

simrit, simmerring


freudenberg каталог
Історія компанії Freudenberg Sealing Technologies

Хоча компанія Freudenberg Sealing Technologies є світовим лідером в галузі ущільнення, її історія почалась досить нетипово — з дубильного заводу, що виготовляв шкіру. Підприємство спершу називалось Heintze & Freudenberg – за іменами його засновників. І хоча бізнес був успішним, щоб пережити спочатку першу світову війну, а потім і глобальну економічну кризу, менеджменту компанії довелось шукати альтернативні напрямки для їх бізнесу. Так, в 1929 було створено перше ущільнення для автомобільної промисловості, яка тоді набирала обертів. На його удосконалення пішло декілька років і в 1932 році компанія представила світу своє революційне на той час рішення – Simmerring – посилене пружиною шкіряне ущільнення в металевому корпусі, назване так за ім’ям розробника – Вальтера Зіммера (до того часу в промисловості використовувались фетрові ущільнення, які слабувато справлялись з покладеною на них функцією – вони перегрівались та призводили до пошкодження двигуна та підшипників). Ущільнення Simmerring вже тоді демонструвало незрівнянно кращі результати.

Пізніше, в зв’язку з проблемами імпорту сировини, компанія розпочала пошук альтернативних матеріалів для ущільнень та зосередила свою увагу на еластомерах. Так в 1936 були розроблені ущільнення Simmerring з NBR-резини – стійкі до високих температур та набухання, викликаного дією мастила двигуна. І це був справжній квантовий стрибок в сфері ущільнюючих технологій.Науково-дослідницька діяльність

Найсучасніші передові технології з одного боку, та знання і експертність працівників з іншого —направлені як на вивчення матеріалів, так і на створення окремих рішень. Це дозволяє Freudenber Sealing Technologies регулярно пропонувати своїм клієнтам передові рішення та десятиліттями утримувати лідерство в сфері технічних ущільнень.

Цікаві факти
  • Найменші мікро-ущільнення Simmerring застосовуються в мікронасосах. Вони ефективно герметизують обертові вали діаметром всього лише міліметр, що обертаються на швидкості понад 10 000 об/хв. Деякі з окремих деталей таких ущільнень мають розмір в декілька сотих міліметра.

  • Навпаки – найбільші варіанти ущільнення Simmerring застосовуються на металургійних, цементних заводах, в гірничих роботах та ін. На сьогодні рекорд за розміром – ущільнення Simmering для рушійної системи суден – воно має діаметр в 1,7 метра, але при цьому характеризується надзвичайно малими виробничими допусками.


freudenberg ущільнення

Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт