Freudenberg Group підтримує Україну

Freudenberg Group підтримує Україну

16.05.2022

Freudenberg Group розриває бізнес-стосунки з Росією і Білоруссю

Компанія Галпідшипник висловлює вдячність групі компаній Freudenberg Group за чітку позицію і підтримку України. До групи Freudenberg входить 10 компаній. І ми маємо за честь співпрацювати та бути офіційними дистриб’юторами в Україні одразу двох із них – німецького виробника ущільнень Freudenberg Sealing Technologies та виробника механічних ущільнень EagleBurgmann.


Ще на початку війни CEO Freudenberg Group пан Мохсен Сохі оголосив про припинення поставок як до Росії та Республіки Білорусь, так і з їх територій. Також група Freudenberg виділила 3 000 000 євро на гуманітарну допомогу для України.


Ось як прокоментував позицію компанії пан Мохсен Сохі: «Жорстокі картини війни в Україні нас приголомшили. Будучи Freudenberg, ми віддані відкритій, вільній Європі та глобальному мирному співіснуванню. Ми твердо підтримуємо народ України і повністю підтримуємо введені санкції. Ми припиняємо будь-яку торгівлю з Росією та Республікою Білорусь. Наші думки – з народом України, який страждає від цієї війни. Ми підтримуємо їх у ці важкі часи.


Freudenberg Group жертвує 3 мільйони євро як невідкладну гуманітарну допомогу. Я дуже пишаюся нашими співробітниками та партнерами, які вже активно займаються наданням подальшої фінансової та нефінансової підтримки. Ми сподіваємося на негайне припинення вогню та дипломатичне та мирне вирішення проблеми».


Ми в компанії Галпідшипник радо вітаємо таке рішення! Вважаємо, що воно матиме серйозний негативний вплив на промисловість країни-агресора – в тому числі і на їх енергетичну галузь. Адже продукція Freudenberg відрізняється своєю високою наукоємністю і дуже часто їх матеріали, комплектуючі та рішення для багатьох сфер застосування не мають замінників.


Ми вдячні нашим партнерам за підтримку! Раді бути тими, хто постачає їх високотехнологічну продукцію для підприємств України.

Повернутись до новин