Flender - надійні німецькі редуктори і муфти від офіційного дистриб'ютора

flender


flender україна
Flender (Німеччина)

Flender – німецька компанія, що входить до складу Siemens AG та є одним із світових лідерів з виробництва редукторів та муфт.Співпраця Flender та Галпідшипник

Компанія Галпідшипник - єдиний офіційний партнер компанії Flender на території України. Ми представляємо компанію Flender з 2019 року та наділені повноваженням на постачання всіх основних категорій продукції Flender:

  • промислові редуктори Flender — конічно-циліндричні та циліндричні з паралельними валами

  • планетарні редуктори Flender — серії Flender SIP, Planurex 2, Planurex 3

  • муфти - пружні (N-Eupex, N-Bipex, Rupex), високопружні (Elpex), сталеві (Zapex, Arpex), гідромуфти (Fludex) та беззазорні муфти (Bipex-S, Sipex)

промислові редуктори Flender


планетарні редуктори Flender
Історія бренду Flender

Як і у більшості видатних компаній, історія Flender почалась ще у 19 сторіччі, а саме у 1899 році – коли інженер Альфред Фрідріх Флендер заснував компанію з виробництва деревяних шківів для пасів та назвав її A. Friedr. Flender & Co. Підчас другої світової війни більша частина виробничих потужностей була зруйнована, тож компанії довелось докласти зусиль для відновлення виробництва. Повортним для компанії став момент трансформації в акціонерну компанію, що врешті-решт дозволило їй стати частиною Siemens AG. На сьогодні Flender – це незалежна компанія в складі Siemens AGВиробництво

Виробництво розміщуються на 9 підрозділах в Європі, Азії та Америці, проте основне зосереджене в Німеччині – в містах Бохольт, Верде, Пеніг, Русторф-ан-дер-Ротт. Також зараз компанія будує додаткові виробничі потужності в західній Австралії. Головний офіс – в м. Бохольт, Німеччина. Загалом в компанії працює близько 6000 чоловік. Компанія має сертифікацію ISO 9001, ISO 14001, BS OHSAS 18001, ISO 5001, ATEX, EAC та MA

муфти flender


гідромуфти flender
Цікаві факти
  • Лінійка індустріальних циліндричних та циліндро-конічних редукторів налічує понад 140 типорозмірів та безліч варіантів модифікації та представляє найбільш широкий вибір варіантів.

  • Для модернізації канатної дороги, що веде до одного з найпопулярніших серед туристів Рio-де-Жанейро місць – оглядового майданчика на вершині гори Sugar Loaf, було обрано саме редуктори Flender.

  • Найбільший у світі земснаряд (довжиною в 200 м та вантажопідйомністю 30 000 м3) також оснащений чотирма редукторами Flender – два для основного насоса та два менших – для відкачування піску і створення напору води для днопоглиблюючих робіт.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт