Фланцеві муфти для дизельних двигунів

BoWex FLE-PA/FLE/PAC
BoWex FLE-PA/FLE/PAC

BoWex® FLE-PA муфти - це жорсткі фланцеві муфти з матеріалів пластмаса / сталь для приводів з дизельним двигуном в поєднанні з гідравлічними насосами. FLE-PA-сполучний фланець складається з армованого скловолокном поліаміду з високою механічною міцністю і теплостійкістю. Маточина муфти із зовнішнім зубчастим профілем виготовлена зі сталі.
Завдяки BoWex® FLE-PA можливо дуже коротке з'єднання. Крім того, муфти легко монтуються без додаткових інструментів для вивірки. BoWex® FLE-PA муфти - це жорсткі фланцеві муфти з матеріалів пластмаса / сталь в посиленому виконанні. Область застосування муфти BoWex® FLE-PAC - більш потужні приводи з дизельним двигуном в з'єднанні з гідравлічними насосами. Муфти легко монтуються шляхом осьового з'єднання без додаткових інструментів для вивірки. Подальшим перевагою є дуже короткий монтажний розмір муфти. Фланець муфти BoWex® FLE-PAC - це конструкція зі сталі і вуглепластика. Ця пластмаса, підсилена вуглецевим волокном має підвищенну зносостійкість, а отже і більш тривалий термін служби. Тонкостінна сталева пластина, що несе пластмасову частину для зубчастого зачеплення дозволяє реалізацію компактних рішень для приводних установок. Маточина муфти із зовнішнім зубчастим профілем виготовлена зі сталі. Отвори зазвичай виконуються для конусного або зубчастого зчеплення. Часто застосовуються маточини для зубчастого з'єднання зі стандартним клемовим кріпленням, також можливі інші прийняті галузі клемового кріплення.

BoWex ELASTIC
BoWex ELASTIC

BoWex-ELASTIC® є високопружною муфтою, з перевагами випробуваними системою BoWex® і еластичністю муфти в компактному виконанні. Виникаючі коливання і ударне навантаження ефективно демпфуються і знижуються. BoWex-ELASTIC® складається з високопружного кільцеподібного резинового елемента з температуростійкістю натурального каучуку, який навантажений на кручення і зрушення, а також BoWex® - маточини осьового штепсельного з’єднання.

MONOLASTIC
MONOLASTIC

MONOLASTIC® це монолітна, пружна працююча на кручення і зрушення муфта з натурального каучуку. Змонтована сталева маточина з загартованим внутрішнім зубчастим зачепленням уможливлює осьовий штепсель гідронасоса. Можлива поставка муфти з будь-яким загальноприйнятим евольвентним зачепленням по SAE- або DIN.