Закріплюючі та стопорні компоненти

Закріплюючі конічні втулки 

Закріплюючі конічні втулки використовуються для монтування підшипників з внутрішнім конічним отвором на вали. Закріплюючі конічні втулки постачаються в комплекті з стопорною гайкою та шайбою або стопорним бугелем в залежності від типорозміру втулки. Виробляються метричні та дюймові. Такі втулки можуть мати спеціальні канали для подавання гідравлічної рідини. Ці канали необхідні при монтуванні або демонтуванні підшипників методом гідрозпору.

Стяжні конічні втулки

Стяжні конічні втулки використовуються для монтування підшипників з внутрішнім конічним отвором на ступінчасті вали. Стяжні конічні втулки постачаються без стопорних елементів. Також можуть мати спеціальні канали для гідрозпору.

Стопорні гайки

Стандартні шліцеві стопорні гайки. Використовуються разом з стопорними шайбами.
ГАЙКА ТА ФІКСУЮЧИЙ ПРІСТРІЙ ЗАМОВЛЯЮТЬСЯ ОКРЕМО.

Стопорні шайби

Стандартні пелюсткові шайби. Використовуються разом з стопорними гайками.
ГАЙКА ТА ФІКСУЮЧИЙ ПРІСТРІЙ ЗАМОВЛЯЮТЬСЯ ОКРЕМО.

Стопорні бугелі

Стопорні бугелі використовуються з великими стопорними гайками.
ГАЙКА ТА ФІКСУЮЧИЙ ПРІСТРІЙ ЗАМОВЛЯЮТЬСЯ ОКРЕМО.

Стопорні гайки з силовим замиканням

Гайки взаємозамінні з стандартними шліцевими стопорними гайками. Фіксацію з силовим замиканням забезпечують чотири або вісім гвинтів, зорієнтованних в осьовому напрямку.

Стопорні гайки з вбудованим фіксуючим пристроєм

Стопорні гайки даного типу мають вбудований фіксуючий пристрій у формі притискної пластини, поверхня якої має різьбовий профіль.

Стопорні гайки з вбудованим стопорним гвинтом

В даній конструкції стопорний гвинт притискає невелику частину різьблення гайки до різьби валу і перешкоджає прокручуванню гайки.

Прецизійні стопороні гайки

Призначені для тих випадків, коли потрібна висока точність, просте монтування і надійна фіксація.

Прецизійні стопроні гайки

Гайки мають циліндричну зовнішню поверхню, яка, головним чином, призначена для використання в умовах обмеженого простору. Ця гайка має циліндричну зовнішню поверхню і тому вона також може використовуватися в якості складового елементу безконтактного ущільнення. Отвори, розташовані по колу і на одній торцевій площині, полегшують монтування.

Прецизійні стопорні гайки

Конструкція гайки дозволяє регулювати її положення з високою точністю.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку