EVOLASTIC - нова серія муфт від KTR

EVOLASTIC - нова серія муфт від KTR

05.02.2021

EVOLASTIC – нове покоління високогнучих беззазорних муфт від KTR

Нова розробка від KTR — муфта EVOLASTIC: універсальне рішення, здатне не лише передавати крутний момент до 5600 Нм та гасити вібрації і ударні навантаження, але й компенсувати осьові, радіальні та кутові перекоси.


Муфти EVOLASTIC відкривають нові і широкі можливості застосування в областях, пов'язаних з основними і допоміжними приводами в машинобудуванні і виробництві устаткування. Наприклад — застосування в частотно -регульованих приводах або в приводах двигунів внутрішнього згорання.


М'яка та беззазорна муфта EVOLASTIC доступна в десяти типорозмірах і в кожній з базових версій з номінальним крутним моментом від 100 до 5600 Нм.


Високогнучка беззазорна муфта EVOLASTIC

В основі EVOLASTIC — особливий еластомерний елемент, що не проковзує та передає крутний момент через вулканізовані алюмінієві зажими. З'єднання еластомеру з маточиною або фланцем забезпечується радіальними і осьовими різьбовими з'єднаннями. Конструкція забезпечує надійну передачу крутного моменту та точний попередній натяг в еластомері. Муфта потребує мінімального обслуговування і здатна компенсувати постійні кутові перекоси до 3° в гомокінетичній площині. А завдяки своїй м’якості на прокручування, муфта EVOLASTIC також забезпечує необхідну вібро- та звукоізоляцію в приводі.


Більш детально:

  • Макс. крутний момент: 5600 Нм

  • Макс. окружна швидкість vmax = 56 м/с

  • Високогнучкі

  • Не потребують обслуговування

  • Макс. робоча температура +110 °C

  • Беззазорні

  • Віброізоляційні

  • Непроковзуючі

  • Електроізоляційні


Довідка:

KTR Kupplungstechnik GMBH — німецький виробник технологій передачі крутного моменту, а також гідравлічних, гальмівних та охолоджуючих компонентів. В асортименті муфт KTR 17 основних типів, до яких входять близько 150 стандартних конструкцій, серед яких такі відомі рішення як ROTEX, BoWex, RADEX- N та ін.


EVOLASTIC — нова, вісімнадцята серія муфт від KTR, що складатиметься з 10 типорозмірів.


Муфти EVOLASTIC доступні для замовлення з весни 2021 року.


Розміри та характеристики муфт EVOLASTIC дивіться тут.


Більше про компанію KTR Kupplungstechnik GMBH

Детальніше про асортимент муфт

Повернутись до новин