Контрольно-вимірювальні прилади та системи моніторингу

З метою забезпечення максимального ресурсу подшіпників розроблено цілий ряд вимірювальних инструментів, призначених для реалізації концепції забезпечення надійності оператором (ODR) і для використання обслуговуючим технічним персоналом. Відповідно до концепції ODR певні аспекти технічного обслуговування контролюються і виконуються операторами. Часто саме оператори найкраще підходять для виконання основної перевірки обладнання, оскільки володіють всіма необходимими знаннями. Оператор часто може виявити незначні зміни звуку або наявність вібрації, непомітні для інших фахівців. В результаті оператор може швидко усунути незначні дефекти шляхом простих регулювань та ремонту.

Неспіввісність валів є причиною понад 50% відмов механізмів обертання, приводячи до збільшення часу простоїв устаткування і підвищенню вартості його експлуатації. Вивірка співвісності валів може запобігти великій кількості виходів устаткування з ладу, знизити позапланові ремонти. У сьогоднішніх умовах, що вимагають зниження витрат і оптимізації активів, необхідність точного вивіряння валів важливіше, ніж будь-коли.

Для забезпечення максимального терміну служби подшіпників необхідно постійно відстежувати стан обладнання і самих підшипників в процесі роботи. Еффективне техобслуговування по фактичному стану дозволяє істотно знизити витрати, пов'язані з простоями і ремонтом машин. З метою забезпечення максимального ресурсу підпідшипників в SKF розроблено цілий ряд вимірювальних інструментів, призначених для аналізу критичних робочих параметрів підшипників і машин, впливающих на їх продуктивність.

Ультразвукова діагностика

Ультразвук – це перша лінія захисту для виявлення дефектів, які можуть привести до виходу обладнання з ладу.

Завдяки своїй можливості виявляти тертя, удари і турбулентні потоки, ультразвукова діагностика незамінна для виявлення: витоків повітря, газу, вакууму; пошкоджень електричного обладнання; порушення роботи вловлювачів конденсату; несправностей в запірній арматурі чи клапанах; недостатнього чи надмірного змащування підшипників; пошкодження герметичності тощо...

Вимірювання крутного моменту

Запатентований, оптоелектронний вал для вимірювання крутного моменту DATAFLEX® надає користувачеві точні результати вимірів в комбінації з видатною дискретністю. За допомогою DATAFLEX® візуалізуються небезпечні піки крутного моменту, які часто неможливо розрахувати, а тільки виявити в практичних випробуваннях.Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку.