Linkedin Youtube

Електродвигуни та додаткове обладнання ABB

Електродвигуни та додаткове обладнання ABB

Компанія Галпідшипник, партнер ABB, є офіційним постачальником продукцї ABB в Україні за напрямком «Електродвигуни та додаткове обладнання».

В рамках нашої співпраці з компанією ABB ми пропонуємо нашим клієнтам найбільш енергоефективні та потужні рішення в сфері електричних приводів

логотип ABB

Асинхронні трьохфазні електродвигуни

Електродвигуни

Асинхронні трьохфазні електродвигуни загального та промислового призначення потужністю від 0,06 до 1000 кВт та з класом енергоефективності IE2 і вище.

Дізнатися більше…


Частотні перетворювачі

Рішення для підвищення енергоефективності – універсальні частотні перетворювачі ABB. Повна лінійка рішень:

  • мікрочастотники потужністю до 4 кВт (ACS 55, ACS 150)
  • частотники з середнім діапазоном потужності (до 22 кВт - ACS 310, ACS 355, ACS 380, ACS 480 або до 500 кВт - ACS 550, ACS 580)
  • великі частотні перетворювачі промислового призначення з потужністю до 6000 кВт (ACS 800, ACS 880).

Дізнатися більше…

Частотні перетворювачі


Вимикачі навантаження

Вимикачі навантаження

Вимикачі-роз’єднувачі, рубильники з запобіжниками, реверсивні рубильники, байпасні та кулачкові перемикачі, плавкі вставки.

Дізнатися більше…


Автомати (автоматичні вимикачі)

Автоматичні вимикачі (автомати) ABB – серії MS 116, MS 132 (0,1 – 32 A), TMAX XT (до 250 А), Formula (до 630 А), TMAX (до 1600 А), Emax 2 (до 6300 А). Надійний захист вашого двигуна на випадок короткого замикання, перевантаження чи обриву фази.

Дізнатися більше…

Автомати (автоматичні вимикачі)


Контактори (магнітні пускачі)

Контактори (магнітні пускачі)

Трьохполюсні контактори (магнітні пускачі) ABB серії AF з універсальною катушкою керування AC/DC – для електродвигунів та силових ланцюгів до 2850 А. Забезпечують надійну і безперебійну роботу обладнання в умовах нестабільних мереж.

Дізнатися більше…
Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможем підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку.