EagleBurgmann — торцеві ущільнення, сальникова набивка, магнітні муфти

eagleburgmann, cobaseal, cartex


Магнітні муфти EagleBurgmann
EagleBurgmann (Німеччина)

Компанія EagleBurgmann – це один з найбільших у світі виробників всіх видів торцевих ущільнень, статичних ущільнень і ущільнювальних елементів, магнітних муфт, компенсаторів, сальникової набивки, а також системи забезпечення/управління для ущільнень і їх компонентів. Входить до німецької групи Freudenberg та японської EKK.

Механічні ущільнення EagleBurgmann використовуються на провідних виробниках насосного обладнання, зокрема на KSB, Allweiler, Sterling-SIHI, Sulzer, Netzsch, Grundfos, Wilo та багатьох інших.Співпраця EagleBurgmann та Галпідшипник

Компанія Галпідшипник є єдиним офіційним дистриб’ютором EagleBurgmann в Україні. За майже 10 років, протягом яких ми представляємо продукцію EagleBurgmann, ми зібрали багато успішних кейсів застосування механічних ущільнень EagleBurgmann нашим клієнтами з різноманітних галузей – нафтохімічної, газопереробної, целюлозно-паперової, фармацевтичної, харчової та ін.

Cпільно з EagleBurgmann ми пропонуємо:

Звертайтесь! Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальне рішення для вашого обладнання та умов виробництва!

Cистеми забезпечення для ущільнень


Торцеві (механічні) ущільнення для насосів – картриджні (Cartex), компонентні, сильфонні (металеві або еластомерні)
Історія EagleBurgmann

Німецька частина історії почалася більше 120 років тому, коли засновник компанії Феодор Бургманн винайшов сальникову набивку з волокон зі спеціальним просоченням, що в подальшому визначило вектор розвитку технологій ущільнення в усьому світі. Пізніше його справу продовжив син, який в 1962 році запустив новий напрямок для компанії – механічні ущільнення. Паралельно з цим розвивалась історія компанії Eagle Industry, яка була створена в 1964 році спільно відділом механічних ущільнень японської корпорації NOC та американським виробником ущільнень.

В 2004 році компанія Freudenberg (один з найбільших у світі виробників технічних ущільнень та наш багаторічний партнер) придбала компанію Burgmann Dichtungswerke, та разом зі своїми японськими партнерами Eagle Industries (EKK) створила EagleBurgmann.Якість та виробництво

Опираючись на розробки власних R&D-центрів, EagleBurgmann створює продукт найвищої якості. Щороку компанія виробляє декілька мільйонів ущільнень для своїх 45 000 клієнтів по всьому світу. Для цього в її розпорядженні 20 виробничих майданчиків, більше 130 сервісних центрів, 2 науково-дослідницькі центри та майже 6000 працівників. Система управління якістю була імплементована ще у 80-х роках та відповідає ISO 9001:2015

Торцеві (механічні) ущільнення для компресорів – одинарні, подвійні, тандемні, з проміжним лабіринтом, для високого тиску, маслозахисні (CobaSeal)


Торцеві (механічні) ущільнення для мішалок – ущільнення що змащуються рідиною, газом, або сухі ущільнення
Науково-дослідницька діяльність

Забезпечуються завдяки 2 великим дослідницьким центрам (в Німеччині та Японії) та 460 науковцям та інженерам. Найсучасніші передові технології з одного боку, та знання і експертність працівників з іншого направлені як на вивчення матеріалів, так і на створення окремих рішень. Це дозволяє EagleBurgmann регулярно пропонувати своїм клієнтам передові рішення та десятиліттями утримувати лідерство в сфері механічних ущільнень.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт