Мотор-редуктори

Компанія Getriebebau NORD GmbH (Німеччина) є провідним виробником в галузі привідної техніки. З часу заснування в 1965 році компанія досягла обороту в 500 мільйонів євро і зайняла міцні позиції в групі ведучих виробників галузі за рахунок високої якості якості продукції і високотехнологічних інженерних рішень.
Продукція компанії Getriebebau NORD GmbH знайшла своє застосування в таких галузях промисловості як деревообробка, металургія, гірничо-збагачувальна промисловість, цементна промисловість. Мотор-редуктори виробництва NORD також часто використовуються для комплектації провідних виробників обладнання целюлозно-паперової промисловості, елеваторного обладнання, підйомно-транспортного обладнання.
Редуктори і мотор-редуктори

Getriebebau NORD GmbH пропонує широкий спектр привідних редукторних систем. Циліндричні співвісні редуктори, редуктори з паралельними валами, циліндро-конічні і циліндро-черв'ячні редуктори, черв'ячні редуктори.

Індустріальні редуктори

Циліндричні і циліндро-конічні редуктори для великих потужностей.

Електродвигуни

Однофазні і трьохфазні двигуни стандартного виконання осьових висот. Фланцевого виконання (В5 і В14) та лапового виконання (В3).


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку