День працівників сільського господарства в 2020 році - 15 листопада!

День працівників сільського господарства в 2020 році - 15 листопада!

12.11.2020

Вітаємо з Днем працівників сільського господарства!

Як і завжди, в третю неділю листопада ми вітаємо з Днем працівників сільського господарства всіх, хто працює в галузі.


Вважається, що до 2050 року, щоб прогодувати все населення Землі, доведеться збільшити виробництво продуктів харчування на 70 %. І в цьому виклику людство знову, як і 12 тисяч років тому під час першої аграрної революції, робить ставку на сільське господарство.


Сільське господарство – чи не єдина галузь, яка має таку давню історію але при цьому залишається сучасною та інноваційною. Стільки науковців та інженерів найрізноманітніших напрямків щодня працюють над створенням рішень для захисту врожаю та його збільшення: селекція посівного матеріалу, засоби захисту рослин, добрива, іригаційні системи, засоби контролю і моніторингу, високопродуктивна і потужна техніка та багато ін.


І хоч арсенал цих засобів величезний, все одно вирішальну роль в цій вічній боротьбі за урожай грають ті, хто з року в рік – ризикує, пробує, засіває, чекає, доглядає, збирає та зберігає свій урожай.


Ми вітаємо всіх працівників сільського господарства – від найменших приватних фермерських господарств до великих корпорацій - та бажаємо, щоб ваша праця була вам в радість щодня! Ми знаємо, що за буденними турботами важко роздивитися всю велич справи, але те, що ви робите – дійсно цінно та заслуговує на повагу та вдячність!


Зі святом вас!

Повернутись до новин