Аксесуари для транспортерних стрічок: гофроборти, штовхачі та ін.

Більшість легких стрічок (в першу чергу – з ПВХ та поліуретану) можуть бути модифіковані та видозмінені для більшої відповідності тим завданням, для яких вони будуть застосовуватись.

Для цього можуть бути використані: гофроборти (гофровані бокові стінки) штовхачі (поперечні профілі), поздовжні направляючі, а також – герметизація країв стрічки, перфорація тощо.Гофроборти для транспортерних стрічок
Гофроборти (гофровані бокові стінки) – Bordoflex (Ammeraal Beltech) або Spondaflex (Sampla Belting)
 • Гофроборти використовуються для захисту від розливу чи розсипання , а також для збільшення пропускної здатності конвеєра.

 • Вони застосовуються на конвеєрах зі змінними нахилом - при встановлених скобах це дозволяє транспортувати матеріал навіть з кутом нахилу до 90°.

 • Використання гофробортів є альтернативою традиційним конвеєрам з жолобами.

 • Доступні в двох варіантах: тверді та посилені тканиною. Останні мають більший опір до ударних навантажень, стійкість до стирання та довговічність.

 • Матеріал – ПВХ або поліуретан.

 • Доступна різна висота – в залежності від виробника та від матеріалу.

 • Наносяться на заводі.

Штовхачі / поперечні профілі для транспортерних стрічок
Штовхачі / поперечні профілі

У деяких випадках стрічки з гладким покриттям або невисокою текстурою не можуть транспортувати слизькі або сипучі матеріали вгору під потрібним кутом нахилу. В такому випадку на стрічку можуть бути приварені профілі різної висоти, які запобігають сповзання продукції. Це дозволяє транспортувати продукцію навіть під високим кутом.

До ваших послуг асортимент профілів, які задовольняють вимоги конвеєрного транспортування з нахилом для широкого спектру можливих застосувань. Профілі виготовляються з ПВХ і ПУ тієї ж високої якості, що і покриття конвеєрних стрічок, та приварюються на заводі.

Увага! Вибір профілю, а також правильної відстані і позиції визначається в результаті ретельного аналізу умов конвеєрного транспортування. В окремих випадках можливо розрахувати загальну пропускну здатність конвеєра самостійно, але ми радимо звернутися до наших інженерів. Вони допоможуть у підборі типу матеріалу та відстані між профілями.

Поздовжні направляючі для центрування транспортерних стрічок
Поздовжні направляючі
 • Використовуються головним чином для самоцентрування.

 • Можуть бути квадратного, прямокутного та v-подібного профілю.

 • Також можуть мати формований зуб – для використання зі шківами невеликого діаметру.

 • Найчастіше наноситься одна направляюча по центру стрічки. Але можуть бути і інші варіанти – в залежності від особливостей конвеєра та застосувань.

 • Також можуть кріпитися на верхню поверхню стрічки та використовуватися або в якості бічної поздовжної кромки, що запобігає розливу чи розсипанню продукції, або як поперечні планки для розділення потоку продукції.

Герметизація країв транспортерної стрічки
Герметизація країв

Amsael – метод герметизації країв транспортерної стрічки за допомогою термопластичної стрічки від Ammeraal Beltech. Доступний для одно-, двох- та тришарових стрічок з різними профілями та матеріалами верхнього шару. Він захищає стрічку від будь-якого впливу середовища, в якому вона працює - в т.ч. від проникнення бактерій та утворення тріщин. Легкі в очищенні.

Транспоретрні стрічки Sampla Belting також можуть мати герметизовані краї. Герметизація можлива для конвеєрних стрічок з ПВХ і ТПУ з текстильною зворотною стороною стрічки і подвійним покриттям шириною до 1000 мм.

перфорація транспортерної стрічки
Перфорація

Стрічки з перфорацією використовуються при транспортуванні продукції у вакуумі, а також в фотоелектронних системах контролю. Пробійник Sampla може перфорувати ремені шириною до 3000 мм і більше 30 м в довжину. Головки перфорації з автоматизованим контролем є гарантією пробивання прецизійних отворів будь-якої конфігурації.