Транспортерні (конвеєрні) стрічки

асортимент транспортерних стрічок від Галпідшипник

Детальніше про Ammeraal Beltech

Детальніше про Sampla Belting

Детальніше про Chiorino

Детальніше про Volta

Детальніше про Ammeraal Beltech

Детальніше про ModutechКомпанія Галпідшипник, як постачальник рішень для конвеєрів та транспортерних систем, спеціалізується на т.з. легких транспортерних стрічках, а також на модульних. Ми пропонує повний спектр таких стрічок – як за матеріалами, так і за характеристиками та текстурами.

Спільно з нашими партнерами — виробниками легких транспортерних стрічок Ammeraal Beltech (Нідерланди), Sampla Belting member of Ammega Group (Італія), Esbelt (Іспанія), Volta Belting (Ізраїль), Chiorino (Італія) та модульних стрічок Uni (Данія), Modutech (Туреччина) — ми пропонуємо якісні рішення, серед яких як і перевірені роками транспортерні стрічки, так і інноваційні конвеєрні рішення, розроблені науково-дослідними підрозділами наших постачальників з використанням найновіших матеріалів.


Ми пропонуємо транспортерні (конвеєрні) стрічки:
 • легкі синтетичні та модульні

 • з покриттям із різних матеріалів: пвх, поліуретан (TPU/PUR), силікон, фетр, поліолефін, поліестер, Hytrel® та спеціальні суміші

 • цільні - гомогенні з TPO або безшовні цільнотканні

 • тефлонові

 • сітчасті

 • будь-якої довжини та ширини

 • з різними варіантами текстури верхнього шару та жорсткості

 • з додатковими аксесуарами чи без (перегородки, штовхачі, скоби, гофробурти, направляючі)

 • поворотні

 • з запаяними краями чи без та багато ін.

Завдяки співпраці з великою кількістю виробників, а також враховуючи широту їх продуктової лінійки, ми завжди можемо підібрати для своїх клієнтів оптимальну транспортерну стрічку – з урахуванням всієї специфіку їх виробничого процесу.Транспортерні стрічки Ammeraal Beltech

Ammeraal Beltech – світовий лідер з виробництва транспортерних стрічок, що разом з Megadyne входить до складу корпорації AMMEGA.

Як офіційний дистриб’ютор Ammeraal Beltech, компанія Галпідшипник пропонує повний асортимент їх транспортерних стрічок та пасів – рішень чи не для кожної галузі промисловості, в яких враховані всі найтонші нюанси того чи іншого виробничого процесу.

Дізнатися більше

Транспортерні стрічки sampla belting

Sampla Belting member of Ammega Group - італійський виробник транспортерних стрічок. У складі компанії Megadyne входить до групи AMMEGA (Ammeraal Beltech + Megadyne) - найбільшого в світі виробника привідних пасів та конвеєрних стрічок.

Sampla Belting member of Ammega Group спеціалізується на легких конвеєрних стрічках - з поліуретану, ПВХ, силікону, поліолефіну та з матеріалу Hytrel® - з можливим додатковим посиленням за допомогою кевлару, поліестру чи бавовни.

Дізнатися більше

Модульні стрічки Uni, AVE, Modutech

Компанія Галпідшипник є офіційним дистриб’ютором в Україні модульних стрічок трьох брендів – Uni (раніше - Uni-chains), AVE (обидва входять до складу Ammeraal Beltech) та Modutech.

Бренди Uni та AVE пропонують продукцію преміум-класу. Серед їх клієнтів: Grundfos, Marel, Hans Jensen Engineering, Maskinfabrikken Hillerslev та багато інших. Компанія Modutech постачає свої стрічки в більш ніж 45 країн світу та пропонує більш демократичну продукцію. Така комбінація виробників дає нам можливість підбирати для наших клієнтів оптимальні рішення, які б вирішували виробничі задачі наших клієнтів найбільш ефективним чином та при цьому - в рамках бюджету.

Дізнатися більше

стикування транспортерної стрічки

В 2012 році компанія Галпідшипник відкрили у Львові, на базі головного офісу, цех з порізки та стикування (з’єднання) легких транспортерних стрічок (ПВХ або поліуретан) та пасів. Послуги цеху:

 • стикування конвеєрної стрічки з ПВХ та поліуретану методом гарячої спайки

 • механічне з'єднання транспортерної стрічки з ПВХ та поліуретану металічними замками

 • нанесення поздовжних направляючих на конвеєрну стрічку – для її самоцентрування

 • встановлення, гарантійне і післягарантійне обслуговування конвеєрної стрічки

 • виготовлення (нарізка та спайка) пасів – пласких, круглих, зубчатих, поліуретанових, гумових

Транспортерні стрічки та ремені виготовляються (нарізаються та з’єднуються) з матеріалу виробників Sampla Belting (Італія), Ammeraal Beltech (Нідерланди) та Megadyne (Італія). Всі вони входить до корпорації AMMEGA та вирізняється на ринку незмінно високою якістю своєю продукції та постійними капіталовкладеннями в R&D.

Дізнатися більше

гофроборти для транспортерної стрічки

Більшість легких стрічок (в першу чергу – з ПВХ та поліуретану) можуть бути модифіковані та видозмінені для кращої відповідності тим завданням, для яких вони будуть застосовуватися.

Для цього можуть бути використані: штовхачі (поперечні профілі), бокові стінки (гофровані або модульні - для модульних стрічок), поздовжні направляючі (які можуть бути нанесені як на заводі-виробнику, так і на спеціальному обладнанні нашого цеху ), а також – герметизація країв стрічки, перфорація тощо.

Дізнатися більше

замки металеві для з’єднання транспортерних стрічок

Для стикування / з’єднання транспортерних стрічок механічним шляхом ми пропонуємо металеві механічні замки –- анкерного типу або пластинчасті з заклепками. Вони доступні у двох виконаннях – з нержавіючої або оцинкованої сталі.

Також наш цех зі стикування транспортерних стрічок надає послуги з механічного з’єднання стрічок товщиною від 0,5 до 5,8 мм.

Дізнатися більше

пластикові елеваторні ковші

Пропонуємо асортимент елеваторних ковшів Sampla Belting (member of Ammega Group), які забезпечують максимальну ефективність при вертикальному транспортуванні. Ці елеваторні ковші характеризуються оптимальною конструкцією, що враховує радіус вигину. А каучуковий компаунд преміум-якості, із якого вони виготовляються, відмінно тримає задану форму протягом тривалого часу.

Дізнатися більше