ContiTech - німецькі ремені від офіційного дистриб'ютора в Україні

ремені contitech купити


ContiTech Україна
ContiTech (НІМЕЧЧИНА)

Компанія ContiTech (входить до складу концерну Continental) має кілька підрозділів. Серед них - виробництво пневматичних систем, конвеєрних рішень, шлангів та рукавів для промисловості і для автомобілів, технологій контролю вібрації і шумоізоляції, а також Power Transmission Group - виробництво ременів, ремінних приводів і супутніх продуктів.

Ремені ContiTech - це німецька надійність і якість, як для промислових ремінних приводів (всі типи клинових ременів, в тому числі і новинка - серія CONTI®V FO PIONEER, поліклинові, зубчасті, пласкі), так і для сільгосптехніки - серія Agridur (клинові, поліклинові, багатоклинові, варіаторні). /Каталог 4,6 Мб/.Співпраця ContiTech і Галпідшипник

Компанія Галпідшипник - офіційний дистриб'ютор німецького бренду ContiTech. Ті з наших клієнтів, хто співпрацює з нами давно, пам'ятають популярний бренд ременів - GoodYear. З тих пір, як в 2015 році компанія Continental викупила виробництво приводних ременів у GoodYear, вона розвиває його вже під своїм брендом - ContiTech. Галпідшипник, як дистриб'ютор GoodYear, «успадкував» право представляти продукцію ContiTech в Україні.

contitech Україна


contitech
Спільно з ContiTech ми пропонуємо:
  • клинові ремені загорнуті - стандартного (Сonti V) і вузького (Сonti V Advance, Сonti V Power) перетину

  • клинові ремені з відкритими бічними гранями і зубцями - стандарного (Сonti V FO) і вузького (Сonti V FO, Сonti V FO Pioneer) перетину

  • багатоклинові ремені - з обгорнутими клинами стандартного і вузького перетину (Сonti® V Multibelt, Сonti® V Multibelt Advance, Сonti® V Multibelt Power) і з клинами з відкритими бічними гранями і зубом - профілі 3VX і 5VX (Сonti® V Multibelt FO Advance )

  • варіаторні паси - Сonti® Varispeed Advance, Сonti® Varispeed Power

  • поліклинові ремені - стандартні (Сonti® Multirib, Сonti® Multirib Elast), посилені (Сonti® Multirib Power), двосторонні (Сonti® Multirib Dual)

  • зубчасті - гумові і поліуретанові, стандартні, посилені і для особливо важких умов експлуатації, двосторонні

  • відкриті зубчасті ремені - для застосування в автоматичних системах відкривання дверей, для лінійних і транспортних систем

  • пласкі ременіІсторія компанії ContiTech

Історія Continental почалася в 1871 році в Ганновері, коли компанія під назвою Continental-Caoutchouc-und Gutta-Percha Compagnie запустила виробництво продукції з каучуку - в основному велосипедних шин і гумових ємностей для гарячої води. Свої перші нескінченні приводні ремені компанія випустила в 1923 році - майже 100 років тому! А в 1956 році були створені перші конвеєрні стрічки зі сталевим кордом - що значно спростило завдання транспортування бурового вугілля. В цілому, більшу частину своєї історії компанія була націлена на автопромисловість, але в 2016 році було прийнято рішення збільшити свою присутність в інших галузях - в першу чергу в агросекторі, в важкому машинобудування і в обладнанні для транспортування продукції. Це дозволило більш ніж сторічній експертизі компанії Continental знайти нові застосування, а їх продукції - стати ближче до ще більшій кількості споживачів по всьому світу.

continental ремені


continental каталог
Виробництво

У виробництві приводних ременів задіяно 16 заводів компанії ContiTech - в Німеччині, Великобританії, Індії, Бразилії, Мексиці, Китаї, Кореї, Румунії, Словенії, ПАР, Венесуелі і в США. Система якості всіх виробничих локацій відповідає міжнародним стандартам - ISO 9001, ISO 14001, а також ISO / TS 16949. Всього в підрозділі працює 4,5 тисячі людей.Науково-дослідницька діяльність

Як глобальна компанія, яка почала свою діяльність з виробництва продукції з каучуку, ContiTech за 150 років свого існування створив величезну науково-дослідну базу, покликану створювати нові та актуальні рішення в сфері матеріалів. У 2004 році компанія ContiTech об'єдналася з Phoenix Compounding Technology (PCT) - компанією, яка займається розробкою і виробництво інноваційних сумішей з каучуку. Це дозволив їй стати світовим лідером в технологіях виробництво каучукової продукції.


contitech країна виробник

Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт