Challenge

Компанія NTN-SNR

Megadyne Challenge (Великобританія)

Англійський виробник елементів передачі потужності з головним офісом-складом в Великобританії та виробництвом в Китаї. Створений у 1979 році. У 2018 році увійшов до складу Megadyne Group, а разом з нею до групи компаній AMMEGA. Продукція Challenge:

  • привідні ланцюги (каталог pdf)
  • транспортерні ланцюги (каталог pdf)
  • мисові ланцюги для жаток (каталог pdf)
  • спеціальні ланцюги: для харчової, лісопереробної та ін. галузей
  • зірочки, шківи, втулки (каталог pdf)
  • муфти та шини

Виробництво та якість

Продукція Challenge виробляється на двох заводах, які повністю належать компанії – в Нінбо та в Шицзячжуан. Весь процес виробництва та якість виготовленої продукції чітко контролюються, а система управління якістю відповідає стандартам ISO 9001:2015.

Розуміючи особливості сприйняття споживачами продукції з походженням з Китаю, Challenge Group приділила особливу увагу організації процесу виробництва та контролю якості - щоб клієнти компанії з усіх континентів світу не мали ані найменшого сумніву в високій якості продукції Challenge. Для виробництва використовуються якісне європейське обладнання, а управління та контроль якості здійснюють виключно персонал з Великобританії.

Цікаві факти
  • з іноземних компаній, що спеціалізуються на виробництві елементів трансмісії, Challenge стала найпершою, яка ще в 1979 році організувала виробництво своєї продукції в Китаї. І на сьогодні за якістю своєї продукції вони досі недосяжні для конкурентів, які обрали таку ж стратегію.

  • саме під управлінням інженерів Challenge в 1982 році в Китаї вперше були виготовлені ланцюги за стандартами DIN. До того часу всі ланцюги виготовлялися за радянськими стандартамиСертифікат офіційного дистрибютора Megadyne

Як давній партнер компанії Megadyne, Галпідшипник є також офіційним постачальником продукції Challenge. Ми раді запропонувати нашим клієнтам якісні ланцюги та зірочки від перевіреного європейського виробника з понад 40-річним досвідом виробництва.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт