Linkedin Youtube

Ланцюги та зірочки

Роликові ланцюги винайшов та налагодив виробництво Ганс Ренольд 1880 року в Англії. З того часу ланцюги зазнали значних змін та зявились високотехнологічні вироби для роботи в важких умовах експлуатації та агресивих середовищах. На теперішній час існує дуже багато виробників ланцюгів, але компанія Renold і досі залишається одним з лідерів на ринку ланцюгів.
Приводні ланцюги

Привідний ланцюг - ланцюг, призначений для передачі механічної енергії від ведучого вала до веденого в ланцюгових передачах. Привідні ланцюги по конструкції бувають: роликові й втулкові, а також зубчасті. Компанія "Галпідшипник" пропонує Вам привідні ланцюги найвищої якості таких відомих виробників як: RENOLD, REXNORD, SKF.

Конвеєрні ланцюги

Конвеєрний ланцюг, як і трансмісійний ланцюг, являє собою послідовність втулочно-штифтових з'єднань ланок ланцюга. Конвеєрні ланцюги використовуються в гірничодобувній, сталеливарної, автомобільної, скляної, харчовій галузях,у виробництві будматеріалів, при обробці дерева, і в інших галузях промисловості.

Ланцюги з атачментами (спеціальні ланцюги)

Ланцюги з аттачментами є конструктивно модифікованими роликовими ланцюгами, вони знайшли широке поширення в різних транспортерах і конвеєрах. Стандартний приводний ланцюг може бути адаптований для транспортування шляхом прикріплення аттачментів. Атачменти можуть бути прикріплені з однієї або з двох сторін ланцюга на будь-яку необхіду відстань.

Агроланцюги

Компанія «Галпідшипник» пропонує Вашій увазі комплексне рішення з постачання ланцюгів,  на сільськогосподарську техніку. Асортимент постачання охоплює ланцюги до зернозбиральних комбайнів CLAAS,  John Deere, Massey Ferguson, New Holland, прес-підбирачів CLAAS, та інші. В наявності на складі великий вибір приводних ланцюгів для сільскогосподарської техніки, мисових ланцюгів для жаток, посилених ланцюгів для прес-підбирачів.

Flat Top

Практично ні одне сучасне виробництво не може обійтися без конвеєра. Пластинчасті ланцюги і модульні стрічки для конвеєра здатні забезпечити хорошу стійкість при пересуванні. Виготовляють їх з вуглецевої, нержавіючої сталі або пластику. Металеві при цьому, здатні працювати при високій температурі. Пластикові зручні тим, що працюють безшумно, мають високу зносостійкість і на великих швидкостях.

Зірочки, направляючі, пристрої для натягу ланцюга

Компанія "Галпідшипник" пропонує повний асортимент зірочок для ланцюгів. У даному розділі детально наведені однорядні, дворядні і трирядні зірочки для роликових ланцюгів, крім даного асортименту, для задоволення особливих вимог можливе виготовлення зірочок особливої конструкції з звичайно використовуваних або особливих матеріалів. За бажанням замовника поставляються зірочки інших типорозмірів.

Інструменти та обслуговування

Технічне обслуговування та запобіжні заходи в експлуатації ланцюгів не займуть у Bас багато часу. Але якщо не приділяти даному аспекту належну увагу, це може негативно позначитися на довгостроковості роботи. При дотриманні усіх правил і рекомендацій, можна зберегти тисячі робочих годин ланцюга. Правильне налаштування і використання – запорука ефективної та чіткої роботи.

Спеціальне рішення по галузях

В залежності від галузі де використовуються ланцюгові передачі віробники пропонують нестандартні рішення. Компанія «Галпідшипник» як постачальник спеціальних ланцюгів вирішує специфічні вимоги клієнтів і завжди намагається запропонувати краще індивідуальне рішення.


Top