Ланцюги та зірочки

В залежності від своїх характеристик, ланцюги можуть виконувати такі функції:

  • передача потужності – передавати потужність (швидкість та крутний момент) від одного компоненту до іншого через ланцюг та зірочки. Ланцюги здатні передавати високий крутний момент навіть в обмеженому просторі.
  • транспортування – за допомогою приєднаних до ланцюгів ковшів, кріплень, сіток та ін. можуть переміщати, переносити, штовхати та тягнути різноманітні матеріали. Часто використовуються з роликами для конвеєрної стрічки.
  • синхронізація – в багатьох галузях ланцюги використовуються для синхронізації руху.

Ми постачаємо ланцюги для виконання кожної з цих функцій та під будь яку задачу: привідні, транспортерні (конвеєрні, тягові), пластинчаті (flat top, table top), з аттачментами та без, спеціальні ланцюги для сільгосптехніки (мисові, для транспортерів похилої камери, зернового чи колосового елеваторів).

Також, щоб надати своїм клієнтам можливість обрати оптимальний для себе варіант, Галпідшипник співпрацює одразу з шістьма виробниками ланцюгів - Renold (Великобританія), Rexnord (Німеччина), Challenge (Великобританія), SKF (Швеція), Ammeraal Beltech (бренди Uni-Chains та AVE - Нідерланди), Sedis (Франція).

Приводні ланцюги

Привідні ланцюги призначені для передачі механічної енергії від ведучого вала до веденого в ланцюгових передачах. В своїй здатності передавати потужність ланцюги конкурують з пасами (клиновими та синхронними) та зубчатими передачами. Кожне з цих рішень має свої переваги та недоліки, а відтак і відповідні сфери, де застосування одного з них є оптимальним.

Ланцюги транспортерні (тягові, конвеєрні)

Як і решта ланцюгів, транспортерні ланцюги (конвеєрні, тягові) складаються з штифтів та втулок, з'єднаних між собою пластинами. Їх відмінною рисою є можливість бути адаптованими до транспортування вантажу за рахунок відповідних аксесуарів – аттачментів (кріплень).

В залежності від штифта, транспортерний ланцюг може бути з суцільними штифтам чи з пустотілими.

Ланцюги з аттачментами (спеціальні ланцюги)

Стандартний привідний ланцюг може бути адаптований для транспортування за рахунок аттачментів – додаткових кріплень, які можуть розміщуватися як з однієї сторони, так і з двох одночасно на будь-якій потрібній відстані. Така модифікація ланцюгів часто використовується в транспортерах та конвеєрах.

Flat Top

Пластинчаті ланцюги, які використовуються на конвеєрах, можуть бути виготовлені зі сталі або пластику. Ми пропонуємо повний асортимент пластинчастих ланцюгів: з пластику (ацетал та поліацетал), сталі (вуглецева, нержавіюча аустенітна, нержавіюча феритна), прямобіжні та поворотні. Також доступна велика кількість спеціалізованих пластинчастих ланцюгів, зокрема з роликами, гумовими вставками на поверхні, для використання з магнітними направляючими системами тощо.

Ланцюги для сільгосптехніки

Ми пропонуємо спеціалізовані ланцюги для комбайнів та жаток:

  • мисові ланцюги (на жатки Claas, John Deere, Capello, Fantini, Geringhoff, Olimac, Oros)
  • ланцюги транспортера похилої камери
  • ланцюги транспортера зернового елеватора
  • ланцюги транспортера колосового елеватора

А також великий асортимент привідних ланцюгів:

Зірочки для ланцюгів, пристрої для натягу, направляючі

Для повної комплектації вашої ланцюгової передачі ми постачаємо зірочки, пристрої для натягу ланцюгів, направляючі полотна ланцюгів.

Інструменти для монтажу-демонтажу, масло для ланцюгів

Ланцюг - досить складна конструкція, яка в процесі експлуатації піддається значним навантаженням. Не ускладнюйте його і без того непросту роботу неякісними або невідповідними маслами - вибирайте надійні рішення для змащування (адже за оцінкою компанії Rexnord – 60 % випадків виникнення дефектів в ланцюгах пов'язано з неналежним змащуванням).

Спеціальне рішення по галузях

В залежності від галузі де використовуються ланцюгові передачі віробники пропонують нестандартні рішення. Компанія «Галпідшипник» як постачальник спеціальних ланцюгів вирішує специфічні вимоги клієнтів і завжди намагається запропонувати краще індивідуальне рішення.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку