Балансування центрифуг

балансування центрифуг

З огляду на високу швидкість обертання, робота центрифуги в незбалансованому стані є особливо небезпечною та може призвести до:

  • зниження якості продукції та збільшнння браку
  • підвищеного зносу і пошкодження підшипників та елементів приводу
  • підвищеного шуму
  • інших проблемах, пов'язаних з вібрацією

Чим більша швидкість обертання центрифуги, тим більша вібрація, а відтак – і більш виразніше себе проявляють вищевказані проблеми. Тому, моніторинг балансу центрифуги та точність балансування – обовязкові умови для її надійної і тривалої роботи.


Фахівці нашого Технічного центру виконують балансування центрифуг у власних опорах на місці. Це дозволяє виконувати роботи швидко, з макимальною точністю та без зайвого втручання в загальну конструкцію.


Для замірів рівня вібрації - як початкового, так і за результатами балансування – ми використовуємо професійні високоточні аналізатори даних : SKF Microlog, FAG Detecor та відповідне програмне забезпечення.


В процесі балансування центрифуг ми завжди намагаємось досягти найменшого залишкового дисбалансу та дотримуємось точності балансування відповідно до ГОСТ ISO 1940-1-2007 для відповідного класу обладнання.


За результатами балансування ви отримаєте звіт про виконані роботи, стан обладнання до та після балансування та рекомендації щодо подальшого обслуговування.Чому нас обирають клієнти:
  • Всі наші інженери є досвідченими фахівцями з неруйнівного контролю (вид контролю - вібродіагностика) другого рівня кваліфікації, мають відповідні знання, досвід та інструментарій
  • Ми є сертифікованим партнером компанії SKF з технічного обслуговування

Звертайтесь! Ми допоможемо зробити ваше обладнання більш надійними та ефективним, а термін експлуатації підшипників – більш тривалим.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку.