Балансування мульчерів. Балансування роторних елементів комбайнів та жаток

Балансування мульчерів. Балансування роторних елементів комбайнів та жаток

Дисбаланс в роторному обладнанні виникає не лише в результаті зносу та пошкодження, але й як наслідок обслуговування техніки - заміни ножів, підшипників, зварювальних робіт. Тому потреба в балансуванні роторів мульчерів та сільгосптехніки – це завжди питання часу.

Вібрації, які виникають в результаті дисбалансу, не лише призводять до швидкого виходу з ладу підшипників та суміжних елементів, але й мають негативний вплив на здоров’я оператора машини. Тому відслідковувати стан роторного обладнання та вчасно проводити балансування вкрай важливо.

Наші фахівці виконують роботи по балансуванню таких елементів комбайна, що обертаються:

  • роторів
  • валів подрібнювача
  • молотильного барабану
  • шнеків – транспортного, вивантажувального, жатки
  • бітерів
  • самохідних, підвісних, роторних та дискових мульчерів лісозаготівельної техніки
  • техніки для прибирання придорожньої території.


Важливо! Всі роботи по ремонту/обслуговуванню ротора (перевірка на знос та, в разі необхідності, заміна ножів, тримачів зубів, підшипників, валів, а також зварювальні роботи ) потрібно провести до етапу балансування. В протилежному випадку проведення цих робіт порушить баланс, який буде досятгнуто в процесі балансування роторів.

Роботи виконуються на місці без демонтажу обладнання – що дозволяє проводити балансування швидко, максимально точно та без зайвого втручання в конструкцію машин.


Для замірів рівня вібрації - як початкового, так і за результатами балансування – ми використовуємо професійні високоточні аналізатори даних : SKF Microlog, FAG Detecor та відповідне програмне забезпечення.


В процесі балансування роторного обладнання ми завжди намагаємось досягти найменшого залишкового дисбалансу та дотримуємось точності балансування відповідно до ГОСТ ISO 1940-1-2007 для відповідного класу обладнання.


За результатами балансування ви отримаєте детальний звіт про виконані роботи, стан обладнання до та після балансування та рекомендації щодо подальшого обслуговування.Чому нас обирають клієнти:
  • Всі наші інженери є досвідченими фахівцями з неруйнівного контролю (вид контролю - вібродіагностика) другого рівня кваліфікації, мають відповідні знання, досвід та інструментарій
  • Ми є сертифікованим партнером компанії SKF з технічного обслуговування

Звертайтесь! Ми допоможемо зробити ваше обладнання більш надійними та ефективним, а термін експлуатації підшипників – більш тривалим.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку.