Балансування дробарок

Балансування дробарок

Інженери нашого Технічного центру проводять динамічне балансування дробарок (молоткових та відцентрових), подрібнювачів, чіпперів. Балансування проводится у власних опорах на місці – це дозволяє виконувати його швидко, точно та без зайвого втручання у загальну конструкцію.


Для виконання робіт, зокрема для замірів рівня вібрації - як початкового, так і за результатами балансування – ми використовуємо професійні високоточні аналізатори даних : SKF Microlog, FAG Detecor та відповідне програмне забезпечення.


В своїй роботі з балансування дробарок ми завжди намагаємось досягти найменшого залишкового дисбалансу та дотримуємось точності балансування відповідно до ГОСТ ISO 1940-1-2007 для відповідного класу обладнання.


За результатами балансування ви отримаєте звіт про виконані роботи, стан обладнання до та після балансування та рекомендації щодо подальшого обслуговування.Чому нас обирають клієнти:
  • Всі наші інженери є досвідченими фахівцями з неруйнівного контролю (вид контролю - вібродіагностика) другого рівня кваліфікації, мають відповідні знання, досвід та інструментарій
  • Ми є сертифікованим партнером компанії SKF з технічного обслуговування

Звертайтесь! Ми допоможемо зробити ваше обладнання більш надійними та ефективним, а термін експлуатації підшипників – більш тривалим.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку.