Високоточні беззазорні муфти

ROTEX GS
ROTEX GS

ROTEX® GS - муфта, що складається з трьох частин, є беззазорною, завдяки осьовому штепсельному з'єднанні з попереднім натягом. Незважаючи на демпфируючі якості вона настільки жорстка на кручення, що навіть у високодинамічних сервоприводах втрати точності немає. ROTEX ® GS доступна в різних виконаннях маточин, які можна комбінувати в рамках одного типорозміру.

TOOLFLEX
TOOLFLEX

ТOOLFLEX® - металева сильфонна муфта - випробувана практиці система з'єднання. Металевий сильфон оптимально компенсує осьове, радіальне і кутове зміщення. Завдяки геометричній формі, муфта має високу жорсткість при крученні і низький момент інерції мас. TOOLFLEX® виготовляється в 11 типорозмірах для передачі крутних моментів максимально до 340 Нм.

RADEX-NC
RADEX-NC

Конструктивна серія муфт RADEX®-NC спеціально разроблена для застосування в сервоприводах. У цій муфті пакет з жорстких на кручення і пружних на вигин сталевих пластин компенсує осьові, радіальні та кутові зміщення валів. Оскільки муфта повністю металева, а пакет пластин (ламелей) з нержавіючої сталі - муфта RADEX®-NC може застосовуватися при високих температурах (до 200 ° C) і в агресивному довкіллі.
Муфта RADEX®-NC виготовляється у 6 різних типорозмірах від 5 до 35 і передає максимальний обертовий момент до 200 Нм. Маточини у виконанні фрикційних затискних маточин з алюмінію (типорозмір 42 зі ​​сталі) забезпечують передачу крутного моменту і при реверсі.

COUNTEX
COUNTEX

COUNTEX® - це беззазорна, жорстка при крученні муфта, що складається з трьох частин, і застосовується переважно в системах вимірювання та регулювання. Осьовий штепсель в поєднанні з геометричною формою маточин муфти дозволяє оптимізувати складання устаткування і скоротити загальний час монтажу.


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку