Linkedin Youtube

Автомати ABB - низьковольтні силові автоматичні вимикачі

Автомати ABB - низьковольтні силові автоматичні вимикачі

Обравши для захисту вашого електродвигуна автомати ABB ви можете бути впевнені, що у випадку виникнення короткого замикання, перевантаження чи обриву фази ваш електродвигун буде вимкнений протягом кількох мілісекунд.

логотип ABB

Компанія Галпідшипник пропонує для захисту ваших електродвигунів автоматичні вимикачі АBB, які представлені в декількох серіях з номінальним струмом від 0,1 до 6300 А.


Серії MS 116 (0,1 ... 16 А) і MS 132 - (0,1 ... 32 А) - автомати для захисту електродвигунів з тепловим та електромагнітним захистом.

Компактні пристрої, що забезпечують комплексний захист від короткого замикання, обриву фази і перевантаження без використання плавких запобіжників, включаючи функцію розмикання.

Повну інформацію про автомати ABB серії MS 116, MS 132 дивіться тут (Pdf 1,5 Мб)

Серії MS 116 і MS 132

Серія Formula

Серія Formula - автомати в литому корпусі в трьох типорозмірах: A1 (на номіанальний струм до 125 A), A2 (до 250 A), A3 (до 630 A). Одно- і триполюсні. Вимикаюча здатність до 50 кА.

Повну інформацію про автомати ABB серії Formula дивіться в каталозі (Pdf 7,1Мб)


Серія TMAX XT - автоматичні вимикачі в литому корпусі на номінальний струм до 250 А. Висока вимикаюча здатність: до 150 кА при 415 В, і до 100 кА при 690 В. Висока продуктивність. Компактність. Спеціальні розчіплювачі для обліку електроенергії, захисту двигуна і генератора.

Повну інформацію про автомати ABB серії TMAX XT дивіться в каталозі (Pdf 13,9 Мб)

Серія TMAX XT

Серія TMAX

Серія TMAX - автоматичні вимикачі в литому корпусі на номінальний струм до 1600 А. Висока вимикаюча здатність: до 200 кА при 415 В, і до 80 кА при 690 В. Розціплювачі - термомагнітні або електронні на вибір.

Повну інформацію про автомати ABB серії TMAX дивіться в каталозі (Pdf 13,4 Мб)


Серія Emax 2 - низьковольтні повітряні автоматичні вимикачі до 6300 А. Єдині з вимикачів, які забезпечують не тільки захисну, але також і енергозберігаючу функції - завдяки ексклюзивній технології управління навантаженням.

Повну інформацію про автомати ABB серії Emax 2 дивіться в каталозі (Pdf 10 Мб)

Серія Emax 2


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможем підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку.