Транспортерні стрічки Ammeraal Beltech для тютюнового виробництва

Ammeraal Beltech має довгу історію кооперації з тютюновим виробництвом. За роки роботи компанія співпрацювала з усіма провідними виробниками обладнання в області обробки тютюну, а також - з найбільшими тютюновими компаніями світу.

Інженери компанії Ammeraal Beltech знають про всі унікальні проблеми, з якими стикаються виробники тютюнової продукції, адже саме вони брали участь в подоланні цих труднощів - в пошуку найбільш ефективних транспортерних стрічок для кожного етапу виробництва тютюнової продукції:

  • обробки зеленого тютюнового листя

  • первинного виробництва

  • вторинного виробництва (виробництво сигарет)


Для тютюнової промисловості компанія Ammeraal Beltech виробляє нетоксичні транспортерні стрічки без галогенів і азоту. Вони не тільки відповідають вимогам FDA щодо піролізу, але також покращують продуктивність і надійність виробничого процесу, збільшують його пропускну здатність.

Всі транспортерні стрічки для тютюнової промисловості підлягають регулярному суворому тестуванню відповідно до міжнародних стандартів якості (ISO9002, EN29002, EC, FDA). Без сумнівів, транспортерні стрічки Ammeraal Beltech проходять ці випробування, адже вони:

  • міцні і стійкі до більшості рідин

  • малошумні

  • легко чистяться і не вимагають значного обслуговування, гарантуючи при цьому більш тривалий термін служби.


Ми можемо запропонувати транспортерні стрічки Ammeraal Beltech з різними характеристиками. Наприклад: з різним коефіцієнтом тертя або з профільованою поверхнею, стрічки для роботи під кутом до 40°, стрічки зі спеціальним захистом крайів AmsealTM (що подовжує термін служби стрічок, захищаючи їх від появи тріщин і затримуючи потрапляння вологи і бактерій).Інформація для завантаження
транспортерні стрічки для табачного виробництва

Каталог рішень для табачного виробництва - Ammeraal Beltech - Каталог - 2020 - (Анг) - 1,4 Мб

Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт

ПП "ТД" Галпідшипник "не несе відповідальності за можливі помилки і неточності, які можуть бути присутніми в інформації, зазначеній на сайті - незважаючи на її ретельну підготовку