Галпідшипник - офіційний дистриб’ютор Ammeraal Beltech в Україні

Галпідшипник - офіційний дистриб’ютор Ammeraal Beltech в Україні

05.04.2021

Транспортерні стрічки Ammeraal Beltech

Компанія Галпідшипник з радістю повідомляє про початок співпраці з Ammeraal Beltech – одним з найбільших світових виробників транспортерних стрічок.


Ця співпраця є органічним продовженням нашого давнього та успішного партнерства з Megadyne Group, які в 2018 році об’єднались з Ammeraal Beltech щоб створити світового лідера в галузі транспортерних стрічок та привідних пасів – Ammega Group.


Відтепер, в рамках співпраці з Ammega Group, на додачу до транспортерних стрічок Sampla Belting, привідних пасів Megadyne, ланцюгів (а також шківів, муфт, шин) Сhallenge, ми зможемо запропонувати нашим клієнтам повний асортимент транспортерних стрічок Ammeraal Beltech – від стандартних рішень (наприклад - синтетичних з покриттям із поліуретану або ПВХ) – до спеціальних (наприклад, Ziplink® – стрічки зі спеціальним каркасом зі спіральних ланок, що дозволяє розрізати та з’єднувати стрічку за лічені хвилини ). Окремої уваги заслуговують модульні стрічки та пластинчасті ланцюги UNI (раніше – Uni-chains), які також з 2008 року є частиною Ammeraal Beltech.


Конвеєрні стрічки Ammeraal Beltech обирають за бездоганні якість та надійність. Серед їх клієнтів є як ОЕМ-виробники, так і виробники кінцевої продукції, як то: Grundfos, Cereal Partners France (Nestle), Egger, Sonae, Kronospan, Finsa, Pfleiderer, DANPO, Gorreri та багато-багато інших.


Як написав інженер по технічному обслуговуванню Cereal Partners France (Nestlé) про використання одного із типів стрічок Ammeraal Beltech: «це [використання стрічки Soliflex PRO] дозволило нам взагалі перестати хвилюватися через роботу стрічки та зосередитись на інших речах, що потребують нашої уваги». Ми впевнені, що і для українських виробників транспортерні стрічки Ammeraal Beltech стануть сильною ланкою їх конвеєрних систем та виробництва загалом.Повернутись до новин